Nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego, jak wiele informacji można znaleźć w internecie. Tak się składa, że wiele dobrego można wyczytać, ale i należy uważać, aby nie brać do siebie za bardzo to, co tu pisze.
Przede wszystkim opisy sterydów. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele złego można sobie wyrządzić właśnie poprzez branie ich. Ja również czytałem choć co w internecie i przeważnie jednak to nie było nic mądrego. Jak brać sterydy? Opisy sterydów nie można zastosować do wszystkich ludzi. Najlepiej gdyby stosowanie tych suplementów było wcześniej obgadane razem z lekarzem. To oszczędzi wam niebezpieczeństwa.
Inny przykład: ludzie, gdy ich coś boli, od razu siadają przy komputerze i czytają, co to im dolega. Moim zdaniem to błąd. Przypadki są różne, a dolegliwości towarzyszące jednej osobie, nie muszą się pokrywać z daną konkretną chorobą. Każdy swoją dolegliwość przeżywa na swój sposób. Niestety tym sposobem sobie nie pomagamy, tylko szkodzimy. Każdy jednak niech robi, tak jak uważa.