Gdy za oknem zaczyna się robić szaro i pochmurnie, wszyscy wiemy, że zbliża się jesień. To okres, za którym wiele osób nie przepada. Deszcz, wiatr i plucha sprawiają, że nasze samopoczucie jest w opłakanym stanie. Na szczęście możemy je sobie poprawić za pomocą odpowiedniego ubioru.

Jesień najczęściej kojarzymy z ciemnymi, szarymi barwami. To dlatego o tej porze roku zakładamy brązowe płaszcze i czarne kozaki. Powinniśmy jednak odrobinę do przełamać. Oczywiście, jesienią możemy ubierać się na ciemniejsze kolory, jednak do takich stylizacji dopasowujmy kolorowe dodatki. Z czarnym płaszczem świetnie będzie się prezentować czerwona apaszka. To ona znakomicie ożywi stylizację. Oprócz tego zainwestujmy także w kilka par kolorowych rajstop. Ubarwią one ciemniejsze stroje.

Nawet moda jesienna nie musi być nudna, smutna i zwyczajna. Spokojnie możemy ją przecież odmienić za pomocą różnorodnych dodatków. Zakupmy więc apaszki, szaliki oraz biżuterię w wyróżniających się kolorach i dopasowujmy ją do klasycznych strojów.