O MNIE


WITAJCIE. 
   Mam na imie Magda. Długo trwało zanim w końcu dojrzałam i podjęłam decyzję dotyczącą pisania bloga MISS JOGA. 
   Znajdziecie tutaj porady dotyczące różnych przypadłości i schorzeń które Wam dokuczają i które to będziemy starać się  razem  łagodzić, a z czasem poprzez regularną praktykę jogi  całkowicie minimalizować do tego stopnia, iż nie będą one dla Was odczuwalne. Napiszę także o jodze, jak zacząć i jak ćwiczyć prawidłowo aby przynosiła efekty, oraz postaram się Was motywować od czasu do czasu, abyście dzielnie szli do przodu na macie i nie tylko ;)
Jogę praktykuję już 16 lat i nadal sprawia mi to niesamowitą przyjemność. Zarówno uczenie Was jak i ćwiczenie samemu w domu. I tu niezbędne są podziękowania dla moich wspaniałych uczniów dzięki którym powstał ten blog. To właśnie oni stali się moją inspiracją, kiedy po każdych zajęciach podchodzili i pytali czy są asany na ból głowy, ból lędźwi, kontuzje kolana, dla pań w ciąży etc.
Dziękuję Wam za to i wierzę, że dobra energia którą mnie obdarzacie za każdym razem wróci do Was ze zdwojoną siłą. Życzę wszystkim czytelnikom dużo zdrowia (gdyż jest to jedyna rzecz której nie można kupić) oraz miłej lektury. Namaste
Magda


W odniesieniu do towarów i usług dotyczących praktyki jogi zgodnie z metodą Iyengara nazwiskiem IYENGARA® oraz znakiem STOJĄCEJ POSTACI (NATARAJASANA) mogą się posługiwać wyłącznie nauczyciele, posiadający Certyfikat, przyznawany przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce. Nazwisko IYENGAR® oraz znak STOJĄCEJ POSTACI (NATARAJASANA) są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Certyfikat dla nauczycieli stanowi potwierdzenie, że dany nauczyciel posiada aktualne uprawnienia do nauczania jogi według metody Iyengara.
Myślę, że uczniem będę przez całe życie dlatego kiedy tylko mam możliwość to wyjeżdżam na zagraniczne warsztaty dla Nauczycieli do Kino MacGregor czy Dylana Wernera. Lucky me, że mam możliwość pod okiem takich Wspaniałych Guru praktykować jogę, a potem dzielić się z Wami tą całą wiedzą... :)


Wiedeń sierpień 2017 z Kino MacGregor


Praga sierpień 2016 z Kino MacGregor
Berlin maj 2015 z Kino MacGregor
Wiedeń czerwiec 2017 z Dylanem Wernerem 


Z Dawidem Meloni - Kraków, październik 2017.