WARSZTATY


WARSZTATY  JOGI 2019
Bali -luty, 
Nowy Jork -wakacje.

NOWY JORK!!!!!!!!!!!!!


W moim ostatnim poście pisałam jak ważne jest spełnianie marzeń i dążenie do swoich celów. Od kilku lat mam takie jedno miejsce na Ziemi, które zawsze chciałam zobaczyć. No i tak sobie ostatnio pomyślałam, że jeśli w tym roku nie polecę do Nowego Jorku, to kiedy??? Czy  w ogóle będzie kiedykolwiek dobry moment na tak daleką podróż? 


Zatem nieśmiało na ostatnich zajęciach wspomniałam moim uczniom, że rozważam warsztat w USA w okolicach wakacji (ewentualnie przełomu sierpnia i września).  Okazało się, że kilka osób jest poważnie zainteresowana, a te które nie posiadają jeszcze wizy to w tym tygodniu mają złożyć podania ( czas oczekiwania na spotkanie w konsulacie był  ostatnio od 4-7 dni). 
Zatem Moi Drodzy. 


Kto jest wstępnie ( niezobowiązująco na te moment) zainteresowany warsztatem jogi w Nowym Jorku, kto chciałby razem ze mną praktykować jogę z rana w Central Parku a po południu zwiedzać jedno z najpiękniejszych (moim zdaniem) miast na świecie, to proszę o wstępne zgłoszenia na maila: missjoga.workshop@gmail.com 
Przewidywany czas warsztatu +- 5-7 dni, wylot z Polski lub Niemiec. Ilość uczestników jest potrzebna do zweryfikowania bazy noclegowej oraz organizacji biletów lotniczych w jak najlepszej cenie. I tutaj mam także ograniczoną ilość miejsc ze względu na transport, transfery i całą logistykę warsztatu w najludniejszym i największym mieście w Stanach Zjednoczonych.

Uff. Napisałam, teraz muszę już tylko ten warsztat wprowadzić w życie. Pikuś. A co tam, w końcu do odważnych Świat należy!!! Kto leci ze mną???
Miss Joga
BALI 2 LECIMY!!!!!!


Z największą przyjemnością pragnę Was poinformować, iż lecimy na Bali!!!!!! Udało się!!! Zatem zapraszam do przepięknej Indonezji wszystkich chętnych, którzy chcieliby ze mną praktykować jogę, którzy jeszcze nie byli w Azji, bądź tych którzy zakochali się w Bali tak jak ja. A teraz konkrety:
  • Termin warsztatu na samym Bali - 28.01- 8.02.2019
  • Bilety lotnicze kupujemy sami we własnym zakresie. W tamtym roku mieliśmy bilety grupowy, który miał swoje plusy i minusy, dlatego zadecydowałam, że tym razem każdy kupi bilet taki jaki będzie chciał, wybranymi przez siebie liniami, za najlepszą cenę za jaką znajdzie. Dzięki wspaniałej Gosi Michalskiej, która znalazła bilet na Bali z Wrocławia mogę Wam zarekomendować ponownie linie Quatar Airways za cenę 2384 zł !!!!! (via Frankfurt i Doha ) Kiedy szukałam lotów we wrześniu ceny kształtowały się 3,5-3700 za lot, wtedy dałam sobie spokój. Ale takiej okazji jak ta nie da się przepuścić , widocznie jednak dane jest nam polecieć na Bali jeszcze raz. Bilet dostępny przez Skyskanner i potem Mytrip.

Na załączonych zdjęciach jest dokładne połączenie i daty wylotu z Polski 27.01 i powrotu do Wrocławia 9 luty.Odpowiadając na Wasze kolejne pytanie - tak, możecie lecieć innymi liniami, innym połączeniem, ale dobrze by było, aby Wasz samolot wylądował do godz. 17.30 , 28.01 już w Dempasar.

  • W tamtym roku byłam zachwycona współpracą z Hanią i Adamem, którzy zorganizowali nam cały pobyt na Bali, ich wiedza na temat Indonezji jest niezwykła ( są autorami przewodnika o Bali) dlatego też i tym razem to właśnie oni zajmą się nami od momentu wylądowania.
  • Hotele. Kiedy będę miała zamkniętą liczbę uczestników podam w jakich hotelach będziemy. Mogę tylko zagwarantować, że będę one w tym samym standardzie co w zeszłym roku bądź wyższym. (Zdjęcia z poprzedniego warsztatu są u mnie na blogu w zakładce warsztaty lub na FB są filmy) Uwarunkowane jest to ilością osób, oraz ich konfiguracją w pokojach - rodziny z dziećmi, pary itp.
  • Na miejscu będziemy 11 nocy - 5 w Ubud a 6 nad oceanem w Canggu. I mam zapewnienie, że będziemy mieli tam hotel przy samej plaży tak jak w zeszłym roku:)
  • Orientacyjny koszt warsztatu zawiera: transfery z lotniska, na lotnisko i pomiędzy hotelami, 11 noclegów ze śniadaniami, kolację powitalną i pożegnalną, 1 wycieczkę w cenie na tarasy ryżowe, zawierającą posiłek, oraz degustację najdroższej kawy na świecie Luwak na jej oryginalnej plantacji - całość to 899$ - mail priv
  • Przewiduję 10 sesji jogi, po godzinie 1 dziennie - mail priv
  • Ubezpieczenie albo indywidualnie, albo kto będzie chciał skorzystać to grupowe - mail priv
  • Na ten moment lecą już 4 osoby, liczba miejsc jest ograniczona.
  • Można wziąć osobę towarzyszącą, która nie ćwiczy jogi, można wziąć dzieci, ale nie można zapomnieć o pozytywnym nastawieniu ;)


Nie będę wam reklamowała Bali, bo to tak naprawdę trzeba samemu zobaczyć, być tam, poczuć to miejsce. Ale uwierzcie mi, mając cały świat do wyboru jest przecież jeszcze tyle pięknych plaż i destynacji, wybrałam właśnie Bali jeszcze raz 

Kochani, przeanalizujecie proszę dobrze wszystkie warunki, które Wam oferuję. Weźcie pod uwagę wszystkie za i przeciw zanim podejmiecie decyzję o wylocie. I osoby, które wiedzą, że chcą i lecą proszę o maila na adres: missjogapl@gmail.com w tytule: Bali. Podam detale związane z wylotem. Warunkiem wpisania na listę uczestników będzie potwierdzenie zakupu biletu lotniczego oraz wpłata za warsztat do dnia 20.12.2018. To teraz Wy napijcie się dobrej kawki i myślcie co robić, a ja wchodzę na matę  i widzimy się na zajęciach albo już w styczniu  na słonecznej plaży w Indonezji....✈🚀😎😉
Pozdrawiam ciepło
Miss Joga

PS.1. Gosia! Bardzo Ci dziękuję za znalezienie tego biletu🙏😍😘 Ostatnie miesiące miałam trudniejsze, niż wszystkie poprzednie lata, więc wylot na Bali w tak dobrej cenie jest dla mnie teraz jak Bajka. Namaste Kochana💗

PS.2. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z uwagi na doświadczenia z poprzednich warsztatów - osoby, które nie wpłacą  całości za warsztat w określonym terminie automatycznie będą wypisane z listy uczestników i na ich miejsce wejdą osoby z listy rezerwowej.

MOTTO NA DZIŚ:„Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni- jest ona na końcu Twojego ramienia”Audrey Hepburn

WARSZTAT WAKACYJNY 30.06- 2.07


LIZBONA 5-9 CZERWIEC 2018


TEL- AVIV 2 - KWIECIEŃ 2018
WARSZTAT POGŁĘBIONEJ PRAKTYKIBALI STYCZEŃ 2018


SHALOM TEL - AVIV 

 LISTOPAD 2017

  DUBAJ !!!
CZERWIEC 2017

.

III WARSZTAT WEEKENDOWY
CZERWIEC 2017BERLIN MAJ 2017

 Dagmara z Asią  :)

Po prawej Magda, Aga i Magdy rączka ;)

WARSZTAT WROCŁAW

PRZYGOTOWANIE DO ZAKŁADANIA NOGI ZA GŁOWĘ
KWIECIEŃ 2017
WARSZTAT WEEKENDOWY LUTY 2017

STYCZEŃ  2017


TO BE CONTINUED.....

MALTA PAŹDZIERNIK 2016
 

26-28 SIERPNIA PRAGA


W drodze.Tygrys&Wojtek na macie. Joga.

Wojowaliśmy nocą w Virabhardasanie II
Tradycyjny wyskok


Niedzielny chillout 

Most Karola & the view

Moje Asy :)

My nocą

Nie wiem dlaczego wszyscy ustawili swoje butelki przede mną ?! 

WAKACYJNY WARSZTAT JOGI - SIERPIEŃ 2016


Salamba sarvangasana regeneracyjna na krześle.

AMSTERDAM WARSZTAT KWIECIEŃ 2016RODZINNY WARSZTAT JOGI - BIOREZYDENCJA
          

WARSZTAT JOGI "JEŚLI NIE TERAZ, TO KIEDY" 15-17.01.2016

MOTTO NA DZIŚ: „Więcej niż złoto i drogie kamienie, warta jest przyjaźń i czyste sumienie”

      

ALICANTE 2015 - 14-18.2016
MOTTO NA DZIŚ:„Przyszłość zależy od tego, co robimy w teraźniejszości”

ZDJĘCIA WARSZTAT W RZYMIE
MAJ 2015

MOTTO NA DZIŚ: „Logika prowadzi Cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia może zaprowadzić Cię wszędzie”

ZDJĘCIA WARSZTAT W BIOREZYDENCJI MARZEC 2015

ZDJĘCIA WARSZTAT JOGI "OPEN UP"  LAWENDOWE WZGÓRZE, LISTOPAD 2014


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz