KURSY

KURS DLA UCZNIÓW I NIE TYLKO

W zeszły weekend zakończył się kurs jogi dla początkujących. Moi podopieczni poznali ponad 70 podstawowych asan i prawie tyle samo różnych wariantów pozycji i przygotowań. Było mi bardzo miło kiedy wyrazili chęć kontynuacji praktyki jogi weekendowo w tej samej formie co dotychczas. 
A ponieważ notorycznie dostaję od Was maile z zapytaniami dlaczego nie ma warsztatów stacjonarnych zatem niniejszym ogłaszam, że już są. Będą to spotkania w formie kursu obejmującego 5 spotkań. A dokładniej będzie to pogłębiona praktyka jogi dla chętnych, którzy znają już podstawowe pozycje: stojące, skłony, skręty, wygięcia i odwrócone ( balanse mile widziane) Sesje będę ułożone tematycznie a sekwencje dostosowane do poziomu grupy. Od razu odpowiadam na pytanie, które padło dzisiaj na zajęciach - nie, nie trzeba umieć stawać na głowie ani na rękach, aby w tym kursie uczestniczyć :) Nie ukrywam, że na ten kurs zapraszam także osoby, które chciałby w przyszłości zostać nauczycielami jogi ale nie bardzo wiedzą od czego zacząć. Wiem, że wiele z Was o tym myśli i nieśmiało pyta, a tu się nie ma czego bać! Tylko trzeba działać! Zatem jeśli kochasz jogę, chcesz się dzielić swoją pasją z innymi i może chciałabyś kiedyś ze mną współpracować (nawet jeśli mieszkasz daleko od Wrocławia, nawet w innym kraju dystans nie ma znaczenia ) to ten post jest zdecydowanie napisany dla Ciebie 😊👍

Terminy zjazdów na rok 2018:

10-11 LUTY
17-18 MARZEC
14-15 KWIECIEŃ
19-20 MAJ
16-17  CZERWIEC

Plan weekendu:

Sesje sobotnie:
11.00-13.00 - Joga
13.00- 14.00 obiad, przerwa na kawę i telefon do przyjaciela ;)

14.00 - 15.00 teoria 
15.00-15.30 przerwa
15.30 - 17.30 Joga

Sesje niedzielne:
9.00-11.00 Joga
11.00-11.30 przerwa kawowa
11.30 - 12.30 Pranajama, podsumowanie

Koszt całościowy jednego spotkania weekendowego to 250 zł.  Wszystkich wstępnie zainteresowanych proszę o kontakt na maila missjoga.workshop@gmail.com w tytule: "kurs 2018" oraz informację jaki rodzaj jogi praktykujesz i jak długo oraz czy chcesz pogłębić swoją wiedzę i praktykę jogi jako uczeń czy jako Nauczyciel. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia Kursu.
Lokalizację i resztę detali wraz z agendą na luty będę wysyłać  indywidualnie po wpisaniu na listę uczestników. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 
Zapraszam
Miss Joga
KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH


No i naszedł ten moment. Przez ostanie lata regularnie dostawałam od Was zapytania związane z prowadzeniem kursów jogi. Jakoś tak się złożyło, że liczne warsztaty, zajęcia z Wami rano i wieczorem, szkolenia zagraniczne i przede wszystkim moje ukochane dzieci pochłaniały gro energii i ciągle brakowało czasu. Więc kiedy wczoraj Agata spytała mnie „To kiedy poprowadzisz w końcu jakiś kurs bo moja koleżanka jest z małej miejscowości gdzie nie ma żadnej jogi, a Twojego bloga czyta od lat” to pomyślałam sobie, że to jest Ten Moment 🙊 A zatem... jeśli nigdy nie ćwiczyłaś jogi, nie wiesz jak zacząć, uważasz że jesteś nie rozciągnięta i na co dzień nie masz możliwości ćwiczenia ani szkolenia się, jesteś z miejscowości gdzie nie ma jogi a Ty bardzo chcesz ją praktykować na żywo na macie, a nie tylko przez ekran komputera czy TV, to Ten Kurs Jogi dla Początkujących jest właśnie dla Ciebie!

Zaczynasz we wrześniu i czeka Cię 6 dwudniowych spotkań ze mną podczas których, krok po kroku poznasz ponad 70 podstawowych asan, a także zapoznasz się z teorią, anatomią, pranajamą oraz praktyką jogi. Na koniec zdasz egzamin i oczywiście dostaniesz Certyfikat Ukończenia Kursu. Zainteresowana? To jedziemy dalej :)

Sesje sobotnie:
11.00-13.00 - Joga
13.00- 14.00 obiad, przerwa na kawę i telefon do przyjaciela ;)
14.00 - 15.00 teoria 
15.00-15.30 przerwa
15.30 - 17.30 Joga

Sesje niedzielne:
9.00-11.00 Joga
11.00-11.30 przerwa kawowa
11.30 - 12.30 Pranajama, podsumowanieCo masz po tym kursie? Na pewno większą wiedzę dotyczącą jogi nie tylko na poziomie fizycznym, ale i tym bardziej subtelnym, emocjonalnym. Zapewne zauważysz też u siebie poprawę mobilności, stabilności i elastyczności mięśni a Twoje ciało po każdej sesji chociaż zmęczone to będzie o wiele silniejsze. Poznasz asany, ich działanie na Twój organizm oraz dowiesz się jakie przyniosą Ci efekty jeśli będziesz je regularnie praktykować. Jeśli pokochasz jogę, to możesz nawet rozważyć dzielenie się swoją wiedzą dalej z innymi i dalszy rozwój już na wyższych poziomach zaawansowania.

Lokalizację i resztę detali wraz z agendą na wrzesień będę wysyłać  indywidualnie po wpisaniu na listę uczestników. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 
Zapraszam
Miss Joga
MOTTO NA DZIŚ: „Nie myśl za dużo, bo wymyślisz problem tam gdzie go nie ma”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz