czwartek, 9 grudnia 2021

KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 2022

KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 

V EDYCJA

Dzień dobry. Może to pandemia a może miłość do jogi spowodowała, że w mojej skrzynce mailowej jest coraz więcej zapytań o kurs jogi dla początkujących zarówno dla osób które chcą rozpocząć swoją praktykę na macie, ale i także dla przyszłych Nauczycieli jogi 😊 Pytacie jak, gdzie i od czego zacząć aby usystematyzować swoją wiedzę, pogłębić i wzmocnić praktykę własną oraz poznać podstawowe grupy asan, nazwy pozycji w sanskrycie/i po polsku oraz jakie efekty niesie ze sobą regularna praktyka jogi. Może to nie przypadek, że trafiliście na moją stronę ( bo przecież w życiu nie ma przypadków ;)
 A zatem... jeśli nigdy nie ćwiczyłaś jogi, nie wiesz jak zacząć, uważasz że jesteś nie rozciągnięta i na co dzień nie masz możliwości ćwiczenia ani szkolenia się, jesteś z miejscowości gdzie nie ma jogi a Ty bardzo chcesz ją praktykować na żywo na macie, a nie tylko przez ekran komputera czy TV, to Ten Kurs Jogi dla Początkujących jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli już praktykujesz jogę i nieśmiało myślisz, że może kiedyś chciałabyś dzielić się swoją wiedzą z innymi to ten kurs jest również dla Ciebie. Zaczynasz w lutym 2022 i czeka Cię 5 dwudniowych spotkań ze mną podczas których, krok po kroku poznasz ponad 70 podstawowych asan, a także zapoznasz się z teorią, anatomią, pranajamą oraz praktyką jogi. Na koniec zdasz egzamin i oczywiście dostaniesz Certyfikat Ukończenia Kursu. Zainteresowana? 

Terminy zjazdów na rok 2022/2023


19-20 luty
19-20 marzec
23-24 kwiecień
21-22 maj
4-5 czerwiec

Sesje sobotnie:
11.30-13.30 - Joga
13.30- 14.30 obiad, przerwa na kawę i telefon do przyjaciela ;)
14.30 - 15.30 teoria 
15.30-15.45 przerwa
15.45 - 17.45 Joga

Sesje niedzielne:
10.00-11.30 Joga
11.30-12.00 przerwa kawowa
12.00 - 13.00 Pranajama, podsumowanieCo masz po tym kursie? Na pewno większą wiedzę dotyczącą jogi nie tylko na poziomie fizycznym, ale i tym bardziej subtelnym, emocjonalnym. Zapewne zauważysz też u siebie poprawę mobilności, stabilności i elastyczności mięśni a Twoje ciało po każdej sesji chociaż zmęczone to będzie o wiele silniejsze. Poznasz asany, ich działanie na Twój organizm oraz dowiesz się jakie przyniosą Ci efekty jeśli będziesz je regularnie praktykować. Jeśli pokochasz jogę, to możesz nawet rozważyć dzielenie się swoją wiedzą dalej z innymi i dalszy rozwój już na wyższych poziomach zaawansowania.

Koszt całościowy jednego spotkania weekendowego to 390 zł.  Wszystkich wstępnie zainteresowanych proszę o kontakt na maila missjoga.workshop@gmail.com w tytule: "kurs 2022/2023" oraz informację jaki rodzaj jogi praktykujesz i jak długo oraz czy chcesz pogłębić swoją wiedzę i praktykę jogi jako uczeń czy jako Nauczyciel. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wpłata zadatku za pierwszy i ostatni zjazd kursu. Konto zostanie podane po wcześniejszej rejestracji mailowej. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia Kursu.
Zajęcia będą odbywać się w sali na Krzykach lokalizację oraz resztę detali będę wysyłać  indywidualnie po wpisaniu na listę uczestników. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 
Zapraszam
Miss Joga

MOTTO NA DZIŚ: „Nie myśl za dużo, bo wymyślisz problem tam gdzie go nie ma”


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz