wtorek, 10 marca 2020

KORONAWIRUS, WARSZTATY, KURSY
Dzień dobry!

Dostaję od Was dużo maili i zapytań dotyczących Koronawirusa, najbliższych kursów i warsztatów. 

Moi Drodzy. Wszystkie zajęcia jogi i zaplanowane kursy nie ulegają żadnym zmianom. Proszę nie panikujcie. Zdaję sobie sprawę, że sytuacja jest poważna niemniej jednak nie planuję nic odwoływać i wszystkie wydarzania jogowe odbędą się zgodnie z planem. Mało tego, w kwietniu chciałabym zaprosić Was na  pierwszy kilkugodzinny Maraton Jogi.  Info pojawi się już wkrótce na blogu:)

Jeśli chodzi o kursy jogi dla początkujących to kolejny rozpoczynam dopiero we wrześniu. Jeszcze nie ogłosiłam zapisów, ale tak potwierdzam, że takowy będzie i również pojawi się szczegółowa informacja na blogu.

Warsztaty. Mam zaplanowany wyjazd do Madrytu w maju, Michałkową w lipcu i ostatnio moi uczniowie namawiali mnie na podróż do Stambułu we wrześniu. Bardzo, bardzo chciałabym odwiedzić jeszcze Nowy Jork w czerwcu. Regularnie sprawdzam ceny biletów i obiecuję, że jak tylko pojawią się takie, które zwalą mnie ceną z nóg to dowiecie się o tym jako pierwsi.

Tak wiem, że sytuacja jest niepewna, wiem że trudno ocenić co się będzie działo za 3 miesiące, ale to nie znaczy że mamy zamknąć się w domach, wegetować, czekać na najgorsze i nie planować swojego życia jak dotychczas. Jeśli nie daj Boże dojdzie u nas do sytuacji jak we Włoszech to wtedy będziemy się martwić i odpowiednio reagować. Na ten moment nie jest źle. Paniki w sklepach nie ma, ludzi w maseczkach na ulicach nie widać, a na jodze cały czas mam pełne sale. Także możliwe jest, iż sytuacja się uspokoi. Jak faktycznie będzie - tego nie wie nikt. Czas pokaże. 
Zatem no panic! 
Do zobaczenia na macie.
Miss JogaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz