sobota, 12 października 2019

LISTOPADOWY WARSZTAT JOGI
Dostałam od Was bardzo dużo zapytań o powtórzenie październikowego warsztatu. Zatem… Wy pytacie, Wszechświat sprzyja, a ja odpowiadam. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę mocniej popraktykowac jogę , bądż z przyczyn niezależnych od siebie nie mógł ostatnio dojechać  ;) to serdecznie zapraszam w sobotę 23 LISTOPADA,  odbędzie się  wtedy kolejny warsztat jogi, na którym chciałabym się z Wami podzielić moją wiedzą jaką zdobyłam będąc w Norymberdze. Przez 4 godziny postaram się przekazać Wam to czego nauczyłam się, dowiedziałam i zapamiętałam praktykując pod okiem Dylan Wernera w dwóch 2-godzinnych blokach. Pierwszy będzie to flow i balanse, drugi  - stanie na rękach. 

Plan warsztatu, 
sobota 23 listopada:

13.30-15.30  - Joga Flow i Balanse

15.30 - 16.00  - Przerwa na kawę

16.00 - 18.00 - Stanie na rękach

Uwierzcie mi, że ciężko jest skrócić materiał z 10 godzin do blisko połowy, ale moim zdaniem będzie to maksymalnie i w pełni wykorzystany czas. (Jeśli czegoś nie zdążę powiedzieć to najwyżej przedłużę zajęcia ;) Uwaga! Jest to warsztat dla osób już praktykujących jogę, osób na kursach nauczycielskich i nauczycieli Jogi.
Oczywiście zapraszam wszystkich, tak tylko nadmieniam, że praktyka będzie bardziej mocna niż mniej :)
Koszt warsztatu za 4 godziny zajęć, poczęstunek kawowy ( ze słodkim oczywiście) to 100 zł. 

Ilość miejsc ograniczona. 
Chętnych proszę o wpłatę na konto :
Yoga Love
02 2490 0005 0000 4500 8414 1052
tytułem: listopadowy warsztat jogi 

oraz potwierdzenie wpłaty na maila: missjoga.workshop@gmail.com wraz ze zgłoszeniem  - imię, nazwisko, telefon, jako warunek wpisania na listę uczestników. Tak można wpłacać osobiście gotówką na zajęciach gdyby ktoś bardzo chciał. 
Zajęcia odbędą się w okolicach ulicy Karkonoskiej we Wrocławiu, dokładny adres podam w mailu.
Zapraszam i do zobaczenia
Miss Joga

Ps. Proszę mieć ze sobą matę, pasek i ręcznik ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza