wtorek, 16 kwietnia 2019

DREAM BIG !!!!


Po Europie, Bliskim Wschodzie, Zatoce Perskiej i Azji przyszedł czas na Amerykę Północną! Tak Moi Drodzy, kolejny warsztat jogi będę miała przyjemność poprowadzić w najludniejszym mieście USA - w Nowym Jorku! 😍😍😍Właśnie kupiliśmy bilety i już we wrześniu będziemy rozwijać matę nie gdzie indziej tylko w Central Parku!! YEAH!!! Bardzo się cieszę!!!
Muszę przyznać, iż będzie to dla mnie wyjątkowy wyjazd, gdyż na mojej liście marzeń (tych przyziemnych oczywiście ;) Nowy Jork zajmuje już od kilku lat pierwsze miejsce. No i proszę, marzenia się spełniają, wystarczy mieć wiarę i  tak jak w jodze wszystko przyjdzie w swoim czasie 💖✈🗽
Zatem kto ma ochotę praktykować ze mną jogę w Big Apple, zwiedzić Manhattan, wejść na Empire State Building, odwiedzić Metropolitan Museum of Art i wiele, wiele innych kultowych miejsc to warsztat odbywa się tam w następującym terminie:

Wylot: 9 września z Wrocławia o 14.05 (przez Amsterdam wylot ) i lądujemy o 19.59 w Nowym Jorku ( czasu lokalnego),  KLM, czas podróży 11h45

Powrót : 17 września z NY o 16.25 przez Paryż i we Wrocławiu jesteśmy 18.09 o 11.45, Air France, czas podróży 13h20

Na załączonym zdjęciu  obok są wyszczególnione linie którymi lecimy i numery lotu. Bilet kosztuje  2060,31 zł     (bagaż podręczny 12kg i rejestrowany 23 kg) szukałyśmy przez skyskanner a finalnie kupiłyśmy na stronie linii KLM.
Owszem znalazłam tańszy liniami WOW, ale te niestety 2 tygodnie temu troszku zbankrutowały i po długich, monotonnych poszukiwaniach Ania znalazła nam właśnie ten konkretny lot. Uważam, że jest to bardzo dobra cena. Jeśli ktoś znajdzie inny lot w tym samym terminie i będzie chciał  do nas dołączyć to nie mam nic przeciwko :)
Hotel będziemy rezerwować indywidualnie, robiłam już małe rozeznanie i… well, to jest faktycznie Nowy Jork, ale jestem przekonana, że znajdziemy coś w atrakcyjnej cenie w końcu mamy jeszcze 5 miesięcy ;) Na ten moment lecą już 4 osoby. 
Wyżywienie oczywiście we własnym zakresie. 
Sesje jogi przewiduję 2 razy dziennie w Central Parku z wyłączeniem dnia przylotu i wylotu.

Warunkiem wpisania  na listę uczestników warsztatu jest zakup biletu lotniczego i przesłanie potwierdzenia zakupu biletu na maila: missjoga.workshop@gmail.com
( zakładam, że macie wizę, jeśli nie to możecie wyrobić ją w tydzień w Ambasadzie Usa w Polsce)
Nie, nie wiem jeszcze ile łącznie wyniesie koszt całego wyjazdu. Ale szczerze pisząc zorganizowałam  dobrze ponad 50 warsztatów jogi w Polsce i zagranicą i nigdy nie znałam wszystkich kosztów na początku. Żyjemy w fantastycznym stuleciu: mamy google, blogi podróżnicze, fora internetowe i setki znajomych na Fb czy Instagramie. Myślę, że każdy z nas będzie w stanie zaczerpnąć informacji i indywidualnie określić co będzie chciał zwiedzić w NY, kupić i ile łącznie monet wydać ;) 

Wstępnie to tyle, jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało.

Lista uczestników ograniczona tym razem do maksymalnie 10-12 osób 🙈 Decyduje kolejność zgłoszeń. To kto gotowy na New York?
Miss Joga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz