poniedziałek, 7 stycznia 2019

NOWY JORK!!!!!!!!!!!!!


W moim ostatnim poście pisałam jak ważne jest spełnianie marzeń i dążenie do swoich celów. Od kilku lat mam takie jedno miejsce na Ziemi, które zawsze chciałam zobaczyć. No i tak sobie ostatnio pomyślałam, że jeśli w tym roku nie polecę do Nowego Jorku, to kiedy??? Czy  w ogóle będzie kiedykolwiek dobry moment na tak daleką podróż? 


Zatem nieśmiało na ostatnich zajęciach wspomniałam moim uczniom, że rozważam warsztat w USA w okolicach wakacji (ewentualnie przełomu sierpnia i września).  Okazało się, że kilka osób jest poważnie zainteresowana, a te które nie posiadają jeszcze wizy to w tym tygodniu mają złożyć podania ( czas oczekiwania na spotkanie w konsulacie był  ostatnio od 4-7 dni). 
Zatem Moi Drodzy. 


Kto jest wstępnie ( niezobowiązująco na ten moment) zainteresowany warsztatem jogi w Nowym Jorku, kto chciałby razem ze mną praktykować jogę z rana w Central Parku a po południu zwiedzać jedno z najpiękniejszych (moim zdaniem) miast na świecie, to proszę o wstępne zgłoszenia na maila: missjoga.workshop@gmail.com 
Przewidywany czas warsztatu +- 5-7 dni, wylot z Polski lub Niemiec. Ilość uczestników jest potrzebna do zweryfikowania bazy noclegowej oraz organizacji biletów lotniczych w jak najlepszej cenie. I tutaj mam także ograniczoną ilość miejsc ze względu na transport, transfery i całą logistykę warsztatu w najludniejszym i największym mieście w Stanach Zjednoczonych.

Uff. Napisałam, teraz muszę już tylko ten warsztat wprowadzić w życie. Pikuś. A co tam, w końcu do odważnych Świat należy!!! Kto leci ze mną???
Miss Joga

ps. Uprzejmie proszę w mailu o podawanie kontaktu do siebie: imienia i nazwiska oraz  numeru telefonu. Dostaję dużo maili, ale nie wszystkie są podpisane. Anonimowych nie biorę pod uwagę. Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz