piątek, 11 stycznia 2019

BONGIORNO NEAPOL !!!!


W ostatnim czasie dostałam od Was całą masę maili i zapytań czy będę organizowała warsztaty jogowe  w tym roku gdzieś w Europie. Tak, Moi Drodzy. Brałam pod uwagę Kretę, Ateny, Palermo i w końcu stanęło na Neapolu! 😂😎 W poprzednich lokalizacjach albo ceny biletów nie były atrakcyjne albo wyloty i powroty nie obejmowały weekendu. A tak to z przepięknego Neapolu mamy bardzo blisko na Capri stateczkiem,  pociągiem do starożytnych Pompei i  w zasięgu ręki całe wybrzeże Amalfi😍😍😍


Zatem Kochani:

Wylatujemy z Wrocławia w piątek 10 maja 2019
o 14.25 na miejscu lądujemy o 16.30 oczywiście „boskim” ryanaire’em


Wracamy w poniedziałek 13 maja
z Neapolu o 16.30 i lądujemy we Wrocławiu o 18.40

Plan warsztatu raczej nie ulegnie zmianie czyli łącznie 6 zajęć jogi rano i wieczorem przez cały pobyt, a w ciągu dnia mamy czas wolny lub na zwiedzanie. Jednakże na moim ostatnim warsztacie w Lizbonie pogoda była tylko w ostatnie 2 dni, przez co nasza praktyka uległa lekkiej modyfikacji. Dlatego też zastrzegam sobie prawo do zmiany rozkładu zajęć ;)
O moim najnowszym pomyśle powiedziałam dzisiaj  na rannych zajęciach i zanim dojechałam do domu już 10 osób kupiło bilet, dlatego jeśli jesteś zainteresowany/a to warto szybko podjąć decyzję gdyż ilość miejsc jest jak zawsze ograniczona. 

Hotel zarezerwuję jak będę znała już ilość osób lecących na warsztat i POSIADAJĄCYCH BILET LOTNICZY ( np. na mailu ;) Nocleg jak zawsze będzie ze śniadaniem i w przystępnej cenie .
Reszta wyżywienia we własnym zakresie. Długość sesji jogi ustalę w zależności od grupy i zaawansowania uczestników. All levels welcome. 
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest wysłanie potwierdzenia zakupu biletu oraz zgłoszenie mailowe w tytule NEAPOL 2019 na
 imię, nazwisko, nr tel. 
To kto ze mną leci tym razem ?😉😊
Miss Joga

Aktualizacja: Lista uczestników zamknięta!!! Pozostaje  nam lista rezerwowa 😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz