niedziela, 1 lipca 2018

TO DOPIERO POCZĄTEK

 W ostatni weekend miałam przyjemność rozdać certyfikaty ukończenia kursu jogi pt „Pogłębiona Praktyka” który moi Uczniowie ukończyli w tym miesiącu. Była to już druga edycja gdzie każdy miał możliwość zobaczyć jak wygląda praca Nauczyciela Jogi z drugiej strony. Oprócz zaawansowanych pozycji poznawaliśmy budowanie sekwencji, rodzaje pranajamy, korekty, były testy ze znajomości sanskrytu, anatomii czy efektów jakie nasze ciało dostaje podczas praktykowania konkretnych asan. 


Jednym słowem łatwo nie było. Dla wszystkich uczestników wielkie GRATULACJE! Przed Wami piękna Jogowa Droga na którą jakimś zdarzeniem losu weszliście, jesteście i mam nadzieję, że będziecie nią ciągle podążać. Jest pełna wybojów ale i sukcesów, zwątpień i nadziei, potu i radości, napięć i relaksów, ale przede wszystkim (przynajmniej w moim odczuciu) jest pełna spełnienia. To na niej większość z nas odnajduje odpowiedzi na nurtujące nas pytania, to na niej widzimy światło w którym kierunku najlepiej podążać. To dzięki regularnej praktyce rozumiemy, że na jodze chodzi o coś więcej niż o idealne pozycje i wyciszony umysł. Uczymy się pracy nad sobą, aby codziennie być jeszcze lepszą wersją samych siebie. To nie jest koniec Moi Drodzy, to dopiero początek..
Najlepszego Kochani!!!
Miss Joga

PS.1. Ogromne podziękowania dla Iwonki, która praktycznie na każdy kurs przywoziła nam swoje wypieki. A wszystkie przepyszne i prosto z serca :) Iwonko! Bardzo Ci dziękuję w imieniu swoim i reszty uczestników zarówno za Twoje dobre chęci jak i boskie ciasta! Namaste🙏😘

PS.2. Mam już rozpisane daty kolejnych edycji na rok 2018/2019. Szczegóły już wkrótce na blogu :)r

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz