czwartek, 22 marca 2018

ZDROWIA

Kochani! Bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, komentarze, maile, wiadomości i życzenia zdrowia, które w ostatnim czasie od Was dostałam. Od razu lepiej się poczułam serio - serio! Niby to tylko zwykłe słowa, a przecież słowa to nasze myśli, myśli to nasze uczucia, uczucia to nasze emocje, a emocje to czysta energia. Nikt jej nie widział, nie dotykał, nie smakował, ale nie ma też najmniejszych wątpliwości, że ona istnieje!!! Codziennie wymieniamy się pozytywnymi wibracjami - tzw. dobrą energią - podczas rozmów, zakupów, na spotkaniach służbowych czy w domu jedząc obiad z najbliższymi. 

I fakt, że się nawzajem notorycznie wspieramy poprzez to co mówimy, a także poprzez gesty, czyny, intencje i okazywane uczucia świadczy tylko, że  nie zatraciliśmy się całkowicie w  „konsumpcjonizmie” jak głoszą niektóre  opinie w prasie. Fakt, że nadal troszczymy się o drugiego człowieka, bo mamy w sobie duże pokłady empatii, bo tak jesteśmy wychowani, że dbamy i myślimy o innych sugeruje, że dla nas wartości i relacje miedzy ludzkie nadal są bardzo ważne (wbrew niektórym portalom) a facebook czy inne kanały social media są tylko przekaźnikiem informacji dzięki którym nawet z odległych kranców świata możemy sobie dobrze życzyć.
Dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim z całego serduszka za wsparcie i niezliczone życzenia zdrowia. Bo to dzięki zdrowiu normalnie funkcjonujemy, pracujemy, podróżujemy, rozwijamy się  i codziennie idziemy do przodu. Bez zdrowia nie możemy dosłownie nic...
Dużo zdrowia Wam dzisiaj życzę
Miss Joga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz