czwartek, 21 grudnia 2017

EAT SLEEP YOGA REPEAT

MAMY TO!!! Właśnie odebrałam z drukarni ( jak co roku na Święta) śliczne jogowe koszulki. Teraz obliczyłam, iż jest to już VI kolekcja unikalnych koszulek by Miss Joga na przełomie ostatnich kilku lat!!! 😊🙊 Dlaczego unikalnych? A dlatego, że z każdego rozmiaru jest tylko po kilka kolorów z krótkim rękawkiem i na ramiączkach, po to aby na sali było kolorowo a nie monotonnie! Unikalna także dlatego, iż kupując taką koszulkę robicie również dobry uczynek, gdyż cały dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na słodycze dla dzieciaczków ze Schroniska dla Samotnych Matek we Wrocławiu!!! 😀
Moi Drodzy w tym roku wyjątkowo utrudniłam sobie życie i koszulki są w wielu kolorach: białym, blado różowym, kawowym, ciemno szarym, blado niebieskim, granatowym  i czarnym. Są jak już pisałam na ramiączkach i z krótkim rękawkiem w rozmiarach XS, S, M i L a więc wybór jest duży (rozmiarówka z HM). Prośba: jeśli zdecydujesz się na zakup to uprzejmie poproszę o wariant alternatywny, tzn o propozycję innej ( np w innym kolorze) na wypadek gdyby ten twój wybrany model się właśnie skończył🙈 (Zamówiłam tylko po kilka sztuk w każdym kolorze dlatego taka sytuacja może się zdarzyć) 
Jak zerkniecie na zdjęcia wszystkie wyglądają ciekawie więc myślę, że  coś  tam przypadnie Wam do gustu. No trudno tak w tym roku jest. W ogarnianiu dzisiejszej sytuacji pomoże mi Justynka, która razem ze mną zadba aby wszystko poszło sprawnie, gładko i szybko ( tak, wierzę w cuda 😂 ) Będzie ona Wam odpisywać także na maile oraz posiadać wiedzę o aktualnym stanie magazynowym.
Cena takiej koszulki to 59 zł a zatem, kto chce  w tym roku  błyszczeć EAT SLEEP YOGA REPEAT uprzejmie proszę o wpłatę kwoty na konto: Danuta Klonowska, Wrocław bank PKO BP 13 1020 5226 0000 6502 0459 8175 w tytule: rozmiar i kolor  oraz  przesłanie maila z zamówieniem na adres: missjoga.shop@gmail.com Zaznacz też proszę czy odbierasz ją u mnie na zajęciach czy wolisz pocztą ( wysyłka 10 zł poleconym) W mailu napisz proszę alternatywę a nawet dwie na wypadek gdyby skończył się ten konkretny model który sobie wybrałaś. Paczki wysyłamy po zaksięgowaniu środków na koncie według kolejności zgłoszeń (może być potwierdzenie przelewu)  Seria jak zawsze limitowana. 
Zapraszam
Miss Joga


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz