środa, 5 lipca 2017

KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH


No i naszedł ten moment. Przez ostanie lata regularnie dostawałam od Was zapytania związane z prowadzeniem kursów jogi. Jakoś tak się złożyło, że liczne warsztaty, zajęcia z Wami rano i wieczorem, szkolenia zagraniczne i przede wszystkim moje ukochane dzieci pochłaniały gro energii i ciągle brakowało czasu. Więc kiedy wczoraj Agata spytała mnie „To kiedy poprowadzisz w końcu jakiś kurs bo moja koleżanka jest z małej miejscowości gdzie nie ma żadnej jogi, a Twojego bloga czyta od lat” to pomyślałam sobie, że to jest Ten Moment 🙊 A zatem... jeśli nigdy nie ćwiczyłaś jogi, nie wiesz jak zacząć, uważasz że jesteś nie rozciągnięta i na co dzień nie masz możliwości ćwiczenia ani szkolenia się, jesteś z miejscowości gdzie nie ma jogi a Ty bardzo chcesz ją praktykować na żywo na macie, a nie tylko przez ekran komputera czy TV, to Ten Kurs Jogi dla Początkujących jest właśnie dla Ciebie!

Zaczynasz we wrześniu i czeka Cię 6 dwudniowych spotkań ze mną podczas których, krok po kroku poznasz ponad 70 podstawowych asan, a także zapoznasz się z teorią, anatomią, pranajamą oraz praktyką jogi. Na koniec zdasz egzamin i oczywiście dostaniesz Certyfikat Ukończenia Kursu. Zainteresowana? To jedziemy dalej :)


Terminy zjazdów:


  1. 9-10 wrzesień - pozycje stojące
  2. 16-17 wrzesień - skłony, skręty
  3. 7-8 październik - wygięcia
  4. 21-22 październik - pozycje odwrócone
  5. 18-19 listopad - lotosy, balanse
  6. 2-3 grudzień - podsumowanie, egzamin praktyczny i teoretyczny


Sesje sobotnie:
11.00-13.00 - Joga
13.00- 14.00 obiad, przerwa na kawę i telefon do przyjaciela ;)
14.00 - 15.00 teoria 
15.00-15.30 przerwa
15.30 - 17.30 Joga

Sesje niedzielne:
9.00-11.00 Joga
11.00-11.30 przerwa kawowa
11.30 - 12.30 Pranajama, podsumowanie

Koszt jednego zjazdu to 250 zł. Cena ta obejmuje 8 godzin jogi, posiłek wegetariański na obiad, bufet kawowy, materiały szkoleniowe z danej sesji. Całość 1500 zł. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wpłata zadatku w kwocie 500 zł, zgłoszenie na maila missjogapl@gmail.com z krótką historią ewentualnych kontuzji, chorób lub dolegliwości.
(Zastrzegam sobie prawo do odwołania kursu i natychmiastowego zwrócenia zadatku jeśli nie zbierze się grupa minimum 6 osób do dnia 7 września 2017)

Co masz po tym kursie? Na pewno większą wiedzę dotyczącą jogi nie tylko na poziomie fizycznym, ale i tym bardziej subtelnym, emocjonalnym. Zapewne zauważysz też u siebie poprawę mobilności, stabilności i elastyczności mięśni a Twoje ciało po każdej sesji chociaż zmęczone to będzie o wiele silniejsze. Poznasz asany, ich działanie na Twój organizm oraz dowiesz się jakie przyniosą Ci efekty jeśli będziesz je regularnie praktykować. Jeśli pokochasz jogę, to możesz nawet rozważyć dzielenie się swoją wiedzą dalej z innymi i dalszy rozwój już na wyższych poziomach zaawansowania.

Lokalizację i resztę detali wraz z agendą na wrzesień będę wysyłać  indywidualnie po wpisaniu na listę uczestników. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 
Zapraszam
Miss Joga
MOTTO NA DZIŚ: „Nie myśl za dużo, bo wymyślisz problem tam gdzie go nie ma”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz