wtorek, 30 maja 2017

SHALOM TEL - AVIV!!!!

Skoro obiecałam - to dotrzymuję słowa. Po Rzymie, Alicante, Amsterdamie,  Pradze, Malcie, Berlinie i Dubaju kolejny zagraniczny warsztat jogi w tym roku odbędzie się (jak sami zadecydowaliście większością głosów)  w TEL - AVIVIE!!! Bilety już kupione w obydwie strony za 393 zł Lotem
Termin: 10-13 listopada 2017. Na miejscu jesteśmy rano w piątek o 11 i w planach mamy: zwiedzanie Jerozolimy, Morza Martwego, jak starczy czasu to jeszcze Nazaret. Powrót w poniedziałek o 20.45 do Wrocławia, czyli mamy jak zawsze 4 pełne dni. Będzie także joga na plaży rano i wieczorem, bo jest to wyjazd jogowy :) Pogoda wg prognozy na ten czas to  27 stopni 😜👏w nocy 18 yeaaahhh!!!! 

Plan warsztatu:

10.11.2017 piątek
Wylot Wrocław o 6.05 rano
w Tel -Avivie jesteśmy 10.55
Wieczorem już pierwsza sesja jogi. 
Plan zwiedzania jak zwykle ustalimy na spotkaniu na około miesiąc przed wylotem.

11.11.2017 Sobota 
Rano  joga.
Śniadanie.
Zwiedzanie  z grupą lub czas wolny - jak kto woli.
Wieczorem joga.

12.11.2017 Niedziela
Rano joga.
Śniadanie.
Zwiedzanie z grupą lub czas wolny
Wieczorem joga

13.11.2017 Poniedziałek
Rano joga
Śniadanie.Zwiedzanie z grupą lub czas wolny
Wieczorem joga

Wylot z Izraela o 20.45 we Wrocławiu jesteśmy o 23.50 opaleni i wyspani po 4 godzinnym locie :)

I tu udało mi się ogarnąć temat.  A mianowicie, gdyby ktoś nie zdążył kupić biletów w dobrej cenie Lotem, a na Business Class nie miał drobnych, to Ryanair również leci w tych dniach i godzinach, i na ten moment ma jeszcze atrakcyjne ceny (wylatuje o godzinę póżniej, ale nie ma problemu, możemy zaczekać na resztę grupy w Tel -Avive na lotnisku) Hotel zarezerwuję jak będę znała już ilość osób lecących na warsztat i POSIADAJĄCYCH BILET LOTNICZY ( np. na mailu ;) Nocleg jak zawsze będzie ze śniadaniem i w przystępnej cenie .

Reszta wyżywienia we własnym zakresie. Długość sesji jogi ustalę w zależności od grupy i zaawansowania uczestników. All levels welcome. Moi Drodzy, kto się zdecyduje i kupi bilety lotnicze, proszę o kontakt na maila missjogapl@gmail.com  imię, nazwisko, tel. To co? Szybka decyzja póki są jeszcze bilety!!!
Lecisz ze mną?
Miss Joga
Na ten moment 24 osoby kupiły już bilety i z tego co się orientuję kolejnych kilkanaście kupuje jeszcze dzisiaj wieczorem :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz