środa, 26 kwietnia 2017

WARSZTAT JOGI W SPA

Moi Drodzy. W odpowiedzi na Wasze zapytania kiedy/czy  będzie jakiś warsztat na wakacje lub rodzinny, dzisiaj już mogę śmiało odpowiedzieć, że tak, oczywiście że będzie!! Zatem zapraszam Was serdecznie na weekend z jogą w Spa w dniach 11-13 sierpnia. Ponownie odwiedzimy  pałac w Wojanowie, który ma standard hotelu 4 gwiazdkowego. Znajduje się on 106 km od Wrocławia i 7 km od Jeleniej Góry.  Do naszej dyspozycji będzie 18 metrowy basen idealny do głębokiego odprężenia poprzez działanie wody i hydromasaży, sauny fińska i turecka, jacuzzi oraz kadra wykwalifikowanych masażystów ;) 

Ostatnim razem wieczorami były sesje jogi relaksacyjne i regeneracyjne, natomiast z rana bardziej pobudzające i stawiające na nogi i takie sekwencje bardzo Wam odpowiadały, więc i tym razem będzie podobnie :) Nowością będzie także jadłospis. Z uwagi na fakt, że wiele osób po prostu jada mięso, będzie można wcześniej zadeklarować czy posiłek ma być wegetariański czy nie. Wiem, że zwłaszcza panowie mają lekki niedosyt na takich wyjazdach, więc aby wszyscy wyjechali w 100% zadowoleni  będzie mięso, aby dla każdego było coś dobrego. 
A cały plan warsztatu będzie wyglądał następująco:11.08.2017 PIĄTEK

Można meldować się już od godziny 15 w hotelu. 
Godz. 18.00-19.30 Joga
19.45 - kolacja, spotkanie organizacyjne 
Czas wolny; basen, sauna, chillout


12.08.2017 SOBOTA
7.45 - 9.45 JOGA
Do godziny 10.30 serwowane jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego 
Czas wolny na: masaże, baseny, odpoczynek, spacer, targ ze zdrową żywnością w Jeleniej Górze,spacery, rowery, opcji jest naprawdę dużo.
17.30 - 19.00 - JOGA
19.15 Kolacja
Czas wolny…
13.08.2017 NIEDZIELA

8.30 - 10.30 JOGA
Po jodze śniadanie w formie bufetu szwedzkiego i krótkie pożegnanie. Jeśli ktoś będzie chciał zostać dłużej proszę zgłaszać wcześniej, raczej będzie taka możliwość, aby opuścić pokoje później. Na wszystkie zabiegi i masaże Spa uczestnicy warsztatu mają rabat w wysokości 15% 


Pokoje są dwuosobowe oczywiście wyposażone w internet, telefon, telewizor i galanterię hotelową.  Basen, sauna, jacuzzi, parking przy hotelu bezpłatny. Cena noclegu za 2 dni, 2 śniadania (napoje ciepłe i zimne do posiłków bez ograniczeń), 2 kolacje, 4 sesje jogi - łącznie 7 godzin zajęć, to 499 zł/ os dla osoby ćwiczącej i 450 dla osoby towarzyszącej. Jako, że jest to sezon wakacyjny hotel dając nam tak atrakcyjne warunki chce mieć pewność, że będziemy, uprzejmie proszę w wpłatę zadatku w kwocie 100 zł od osoby na konto: Danuta Klonowska, Wrocław bank PKO BP 13 1020 5226 0000 6502 0459 8175  w tytule: weekend z jogą w spa. 
Po wpłacie proszę o maila z następującymi informacjami: imię i nazwisko uczestnika, czy ćwiczy jogę czy nie, czy je posiłek wegetariański czy woli z mięskiem, czy 2 osobne łóżka czy 1 małżeńskie w pokoju chce, na adres missjogapl@gmail.comJest to niezbędny warunek wpisania na listę uczestników warsztatu. Mile widziane rodziny z dziećmi, proszę tylko o info na maila jak duża jest rodzina ( podać wiek dzieci), abym mogła sprawdzić dostępność większych pokoi. Dzieci do lat 3 bezpłatnie, do 10 lat 50%. Prosiłabym również o przywiezienie (jeśli posiadasz): maty do jogi i 2 kostek, a jeśli nie posiadasz, daj proszę o tym wcześniej znać. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszam Was serdecznie i do zobaczenia na macie
Miss Joga
MOTTO NA DZIŚ: „Bogaty jesteś dopiero wtedy, gdy posiadasz coś, czego nie można kupić za pieniądze”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz