piątek, 21 kwietnia 2017

III WARSZTAT WEEKENDOWY

Moi Drodzy… Dzisiaj zapraszam Was na długo zapowiadany czerwcowy warsztat jogi. Jak wiecie jako nauczyciel ja też cały czas się uczę i podnoszę swoje kwalifikacje, aby zajęcia z Wami były jeszcze bardziej interesujące i inspirujące Was od pierwszej sekundy wejścia na salę. Wychodzę także z prostego założenia, że jak się uczyć jogi to u najlepszych. Od kilku lat obserwuję na Instagramie dokonania Dylana Wernera, Amerykanina który jest moim zdaniem jednym z najbardziej kreatywnych i uzdolnionych joginów na całym świecie. Joga w jego wykonaniu łączy w sobie tradycyjne asany które razem połączone zapierają po prostu dech w piersiach. Jest bezapelacyjnym innowatorem na ścieżce jogi, ale jednocześnie jest uduchowionym, charyzmatycznym i skromnym nauczycielem. W Europie w tym roku będzie bardzo krótko, ale los tak zadecydował, że będę miała przyjemność brać udział w warsztacie który poprowadzi już wkrótce w Wiedniu a następnie kilka dni później z przyjemnością podzięlę się z Wami doświadczeniem tam zdobytym. Zatem nasz III Weekendowy Warsztat Jogi będzie OGÓLNOROZWOJOWY. Co będzie? Wszystko! Dosłownie wszystko!!! 
W dwa dni postaram się przekazać Wam całą moją wiedzę ( na tyle ile pozwoli mi czas) pogłębioną o triki Dylana związane z wejściami do asan, których na co dzień zazwyczaj nie robimy. Będziemy praktykować balanse od Kruków po stania na przedramionach, przerobimy pozycje odwrócone (podejdziemy do Skorpiona) jak i również wygięcia - mostki ze stania na rękach i nie tylko!  Będzie też pewnie krótki wykład ;) spokojnie nie chcę Was  zanudzić, zależy mi na tym abyście zawsze wiedzieli po co robicie daną asanę, jak ją praktykować i jakie są efekty dla Waszego ciała, jeśli będziecie ją naprawdę regularnie ćwiczyć  ( z naciskiem na słowo regularnie i efekty ;). Motywem przewodnim będzie elastyczność - Hanumanasana (szpagat). I na pewno chwilę poświęcimy na Pranajamę,  przypomnimy sobie jak zwiększać pojemność płuc i  efektywność oddechu. Będzie się działo, BĘDZIE MOC! 
No i najważniejsze. Warsztat ten jest przeznaczony absolutnie dla wszystkich! All leveles welcome! Dla tych, którzy nigdy jeszcze nie stali na rękach i panicznie się tego boją jak i dla tych, którzy stoją przy ścianie, bez ściany i zastanawiają się co dalej :) Dla Tych co robią Hanumanasane bez problemu, z problemem jak i dla tych, dla których samo słowo szpagat jest już czystą abstrakcją. Nie ważne na jakim etapie jesteś na swojej ścieżce jogowej ważne, że chcesz nią nadal (ze mną :) podążać…


Plan Warsztatów:

SOBOTA 10 czerwiec:
od 13-15.30

NIEDZIELA 11 czerwiec:
od 12.30 - 15.00Warsztat ten traktuję jako całość i  nie jest on podzielony tematycznie. Jeśli ktoś nie może być na 2 sesjach, nie ma problemu, może przyjść tylko na jedną, ale nie ukrywam, że pierwszeństwo będą miały osoby, które zapiszą się na całe 2 dni. Sesje tradycyjnie będą po 2,5 godziny z przerwą na kawę oczywiście.
Chętnych proszę standardowo o zgłoszenie na maila missjogapl@gmail.com Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszam

Miss Joga

1 komentarz:

  1. Terminy i tych warsztatów idealnie nakładają się z moimi zjazdami... Ale nic to! Studia kończą się w czerwcu i będę "wolna" :-) Póki co pozdrawiam z pociągu do Warszawy :-)
    Magda z Przygody

    OdpowiedzUsuń