środa, 8 lutego 2017

WARSZTAT WEEKENDOWY 18-19 LUTY

Dostaję od Was wiele maili z prośbą o organizację warsztatu stacjonarnego. Zatem już w następny weekend postanowiłam zorganizować dodatkowe zajęcia jogi. 

Plan jest następujący:
SOBOTA 
18 luty od 17-19.30 Wygięcia i Lotosy

NIEDZIELA
19 luty od 12-14.30 Pozycje odwrócone - stanie na rękach, na głowie, na przedramionach, świeca

W sobotę podzielimy się na dwie grupy. W pierwszej będą osoby które nie lubią wygięć, mają zamknięte barki, spięte mięśnie czworo-głowe, a w drugiej osoby które nie przepadają za lotosami czyli będziemy otwierać biodra i rozciągać pachwiny i uczyć się jak bezpiecznie robić Padmasane. Będzie zarówno teoria jak i praktyka oraz dużo wariantów przygotowawczych i otwierających ciało. Może po 2,5 godzinach nie zaczniemy od razu robić mostka ze stania i lotosu w Sirsasanie, ale na pewno poznamy kierunek pracy i będziemy wiedzieć jak pokonywać blokady, które na ten moment nas ograniczają w wykonywaniu poszczególnych pozycji.
Niedziela jest dla wszystkich, którzy boją się stać na rękach, na głowie, wcześniej tych asan nie robili jak i dla tych, którzy je wykonują na codzień i chcą iść jeszcze dalej, po prostu potrzebują wyzwań. Generalnie all levels welcome!
Zajęcia odbędą się na Krzykach jeśli zgłosi się minimum 10 osób na jeden warsztat. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy w celu wpisania się na listę uczestników. Ilość osób ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam
Miss Joga


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz