środa, 4 stycznia 2017

DOBRY GRAFIK

Zapraszam dzisiaj wszystkie osoby, które zamawiały koszulki po ich odbiór :) Można to zrobić ok godziny 20 lub  22.15 po zajęciach. Jeśli nie zdążycie - nie ma problemu- odbierzecie na kolejnej jodze, będę je wydawała aż do skutku ;) Paczki postaram się wysłać jeszcze dzisiaj listami poleconymi, proszę tylko o maila jak już do Was dojdą, że wszystko ok.
Szczególne podziękowania dla Agnieszki Hołowacz, wspaniałej Pani Grafik, która bez wahania ogarnęła temat koszulek od strony technicznej, cierpliwie znosząc wszystkie moje sugestie i poprawki :)  Zrobiła to charytatywnie za co jej z całego serca dziękuję. Gdybyście kiedyś potrzebowali naprawdę dobrego grafika komputerowego, projektanta logo, wizytówek, nadruków itp, to mogę ją śmiało polecić. Oprócz tego, że jest prawdziwą profesjonalistką i ćwiczy jogę, jest też przesympatyczną osobą prywatnie. Kontakt do Agi bezpośrednio na jej blogu:  http://www.zabalza.pl/
Życzę wszystkim wspaniałego wieczoru
Miss Joga

PS. Z uwagi na duże zainteresowanie koszulkami już po zamknięciu listy z zamówieniami, rozważam ich dodruk. Proszę o kontakt na maila osoby zainteresowane, wszystkie szczegóły  tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz