poniedziałek, 19 grudnia 2016

YOGA , COFFE, SAVASANACzekałam, czekałam i w końcu się doczekałam. Moi Drodzy, mamy 2 rodzaje koszulek, dostępne są one kolorach czarnym, szarym i granatowym, rozmiary XS,S,M,L,XL. Dochód z każdej koszulki będzie przeznaczony na słodycze i zabawki dla dzieci ze Schroniska dla Samotnych Matek, prowadzonego przez siostry zakonne we Wrocławiu. Koszt takiej koszulki to 55 zł. Chętnych proszę o wpłatę kwoty na konto: Danuta Klonowska, Wrocław bank PKO BP 13 1020 5226 0000 6502 0459 8175 w tytule: rozmiar, kolor i napis ( np. S, granatowa, Savasana) i przesłanie maila z zamówieniem na adres: missjogapl@gmail.com oraz zaznaczenie czy odbiór u mnie na zajęciach czy pocztą - adres do wysyłki. Istnieje możliwość wysłania koszulki ( w Polsce ) listem poleconym 8 zł. 


Proszę też o uzbrojenie się w cierpliwość, drukarnia z którą współpracuję ma dobre chęci, ale też gorący okres przed Świętami. Może się okazać, że będą one dopiero w przyszłym tygodniu. Zamówienia zbieram do czwartku do godziny 12.00. Seria jest limitowana i raczej nie przewiduję dodruku. Nigdy nie proszę o udostępnianie moich postów, ale z uwagi na cel jakim jest uśmiech Maluchów, to gdyby ktoś chciał- będzie mi i im bardzo miło 😊 

Miłego wieczoru
Miss Joga

MOTTO NA DZIŚ: „Chciałbym, żeby każdy człowiek miał szansę stać się kiedyś sławnym i bogatym, oraz żeby kupił wszystko o czym marzył - bo tylko w ten sposób zrozumie, że nie taki jest sens życia”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz