niedziela, 27 listopada 2016

PLAN WARSZTATÓW JOGI 2017

Zawsze uważałam, że spontaniczne pomysły są najlepsze. Jakoś wierzę, że jak nam coś nagle przychodzi do głowy, to Góra, Kosmos, Ktoś tam wysoko - jak zwał tak zwał - po prostu szepcze nam te słowa do ucha. No i wczoraj spotykając się z moimi uczniami zupełnie prywatnie, tak po prostu żeby pogadać poza salą do jogi „urodziło się” kilka nowych pomysłów dotyczących warsztatów jogi w 2017 roku. W sumie inspiratorem była Ewa, która stwierdziła, że co 2-3 miesiące trzeba gdzieś wyjechać poza miasto, żeby się zresetować. A jak można do tego jeszcze praktykować jogę i być w gronie kolegów/ koleżanek z maty to tym lepiej, zawsze raźniej jest się pomęczyć ;)

Plan na 2017 rok jest następujący:
  • w styczniu chcemy pojechać na weekend do Spa i idea warsztatu tym razem jest troszku niekonwencjonalna, ponieważ polega na tym, że w sobotę rano mamy jogę, potem masaże/ zabiegi/ chillout kto co chce, a wieczorem jest sesja relaksów, co u mnie jest raczej rzadkością. Piątek i niedziela normalna joga. Jeśli ktoś jest wstępnie zainteresowany, to proszę o kontakt na maila. Rozważam kilka hoteli Spa i nie ukrywam, że jeśli jesteśmy większą grupą, to łatwiej jest mi negocjować cenę za pobyt. Biorę tu pod uwagę następujące terminy: 20-22.01 lub 27-29.01.
  • w marcu 3-5 jest rodzinny warsztat jogi w Biorezydencji, zostały ostatnie miejsca
  • w maju warsztat jogi w Berlinie  12-14.05, jedzie 28 osób i na ten moment lista jest już zamknięta
  • w trzecim tygodniu sierpnia (18-20) lub drugim tygodniu września (8-9) będzie warsztat jogi w Wiedniu, lista otwarta
  • a w październiku w zależności od cen biletów Lizbona/Majorka/Grecja gdziekolwiek gdzie jest ciepło! :)
Zatem tak przedstawia się grafik na przyszły rok. Gdyby ktoś chciał jechać, to może wziąć te daty pod uwagę. Szczegóły będą pojawiać się sukcesywnie na blogu i w zakładce warsztaty.
Ja teraz rozwijam matę i zaczynam praktykę Suptapadangusthasaną I, a Wam życzę spokojnej niedzieli.
Wypoczywajcie, bo w nadchodzącym tygodniu zaczynamy stojaki (czyli pozycje stojące)
Miss Joga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz