czwartek, 3 listopada 2016

BERLIN 2017

Długo się zastanawiałam gdzie zrobić kolejny warsztat. Lizbona kosmicznie droga na ten moment 339 zł w jedną stronę, więc odpada. Bardzo podobał mi się Paryż i nawet znalazłam tanie bilety lotnicze bo za 278 zł w dwie strony, to jednak pomyślałam, że w Berlinie mamy równie wiele ciekawych rzeczy do zwiedzenia i w sumie jest to bardzo blisko bo tylko 3 godziny jazdy od Wrocławia. Może i pogoda nie jest pewna tak jak w Hiszpanii czy na Malcie, ale czy to jest faktycznie najważniejsze? W tym roku byliśmy w Amsterdamie na początku maja i pomimo 10 stopni (aaaa zimno!) było naprawdę super. Zatem Berlin:


PLAN WARSZTATU 12-14 MAJ 2017

12.05.  piątek 
Wyjeżdżamy z Wrocławia autami w piątek po pracy lub rano do Berlina, godzina ustalana indywidualnie. Zakwaterowanie, ogarnięcie się i o 19- 20.30 joga, potem czas wolny, pewnie wspólne wyjście na miasto na kolację :)

13.05  sobota
8.00 - 9.30 JOGA
Czas wolny lub zwiedzanie miasta razem, jak kto woli :)
19-20.30 JOGA 
14.05 niedziela
9.00 - 10.30 JOGA
Czas wolny lub zwiedzanie miasta razem
Wieczorem powrót do Wrocławia.

Jestem na etapie szukania hotelu, który raczej będzie w centrum i na pewno w dobrej cenie ze śniadaniem :) Jeżeli poważnie rozważasz udział w tym warsztacie, to skontaktuj się ze mną na maila missjogapl@gmail.com ponieważ wcześniej muszę ustalić ilość ludzi i aut. Więcej informacji podam wkrótce, będą one na bieżąco aktualizowane w zakładce warsztaty na blogu Miss Joga. All levels welcome :) Początkujących również. Można także wziąć osobę towarzyszącą, która nie będzie ćwiczyć, nie ma problemu. Wyżywienie we własnym zakresie. Oczywiście ilość miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Na ten moment to chyba tyle. 
Życzę wam jak zawsze miłego dnia i dobrej praktyki :)
Miss Joga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz