niedziela, 2 października 2016

2 LATA 🎊🎉🎈

W sumie zleciało w mgnieniu oka i ani się nie obejrzałam a właśnie minęło 2 lata odkąd prowadzę bloga Miss Joga. Efektem mojej pracy jest 718 polubień na facebooku, 785 opublikowanych postów i  127626 odwiedzin na mojej stronie. Bardzo Wam dziękuję za zaufanie i za czas jaki poświęcacie na zaglądanie tutaj. Wierzę że uzyskana wiedza tylko wzmocni Waszą praktykę a może i czasami zainspiruje Was do nowych wyzwań czy asan. 
Patrząc z perspektywy czasu widzę, jak wiele z Was osiągnęło naprawdę duże postępy i to nie dlatego, że w końcu ktoś zrobił Caturange, stanął na głowie bez ściany czy zobaczył progres w rozciągnięciu czwórek ( mięśnia czworogłowego uda), ale dlatego, że mentalnie zaczęliście pokonywać swoje ograniczenia i uwierzyliście, że możecie zrobić wszystko! I to jest prawdziwy sukces!!!
Dziękuję także wszystkim czytelnikom, którzy nie są moimi uczniami bezpośrednio na sali. Jest mi naprawdę niezmiernie miło jak wiele osób na świecie regularnie czyta moje posty. To dla mnie niesamowita motywacja do pracy, za którą jestem Wam  szczerze wdzięczna... 
Ja już jestem dzisiaj po 1,5 godzinnej praktyce jogi, więc teraz czas na niedzielny chillout, kawkę, spotkanie z przyjaciółmi czego i Wam życzę.
Namaste  🙏
Miss Joga
ps. Motto dnia Pani Margaret Thatcher jakoś wyjątkowo dzisiaj do mnie przemawia ;)
MOTTO DNIA: „I wasn’t lucky. I deserved it” Margaret Thatcher

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz