czwartek, 1 września 2016

WYSPA ZDROWIA

Kiedy ostatnio wróciłam z wakacji byłam wyczerpana i bez energii. Myślałam, że może to zmiana klimatu, kwestia podróży czy ogólne zmęczenie organizmu. Ale kiedy po dwóch dniach nie miałam siły ani wstać ani wejść na matę, to już się z lekka zaniepokoiłam.
 To jest tak - Ty pytasz Wszechświat Ci odpowiada. Tego samego dnia przeczytałam komentarz amerykańskiej nauczycielki jogi Laury Sykory na Instagramie, która miała identyczne objawy. Zdecydowała się na kilkudniowe  oczyszczanie organizmu za pomocą soków naturalnych, dzięki którym usuwa się toksyny, dostarcza bombę witaminową dla organizmu, witalność wraca a my przy okazji chudniemy ;) No więc zerknęłam jak to wygląda od strony profesjonalnej, w necie takie zestawy na 1 dzień kosztują minimum 170 zł (wraz z przesyłką), więc jest to raczej ekskluzywna dieta. Wtedy przypadkiem  - chociaż moim zdaniem nie ma w życiu przypadków- natknęłam się na Wyspę Zdrowia, która oferuje soki do wyboru i do koloru na wszystko: oczyszczanie, odchudzanie, wzmocnienie, witalność i pobudzenie :) Soki wyśmienite, wszystko robione na bieżąco ze świeżych produktów. Szczerze? Już po 4 dniach poczułam zdecydowaną różnicę, czułam się znowu jak „młody Bóg” - a raczej Bogini ;) Tak naprawdę to najcięższe są pierwsze dwa dni natomiast potem dostaje się prawdziwy V- Power!!!
Gdyby ktoś miał podobne odczucia lub chciał wypić obiad a nie zjeść, to miejsce takie znajduje się w Arkadach Wrocławskich na 1 p ( zaraz obok akwarium). Przemiła para, która je prowadzi genialnie doradza i  ze szczegółami opisuje na co działa spirulina, quarana, konopie, awokado czy olej koksowy. Soki są w przestępnej cenie, za pół litra - 13 zł. I uwaga! Czytelnicy mojego bloga mają 10 % rabatu, wystarczy podać HASŁO: MISS JOGA.
Smacznego
Miss Joga 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz