piątek, 23 września 2016

KONKURS

Wczoraj dostałam maila z firmy ZALANDO, która zorganizowała konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami i myślę, że większość z Was może on zainteresować :)
„ (…) Chciałabym Ci przedstawić konkurs jogowy https://www.zalando.pl/joga-pozycje/ , który zaczął się już w minioną sobotę 17 września i potrwa do 09 października. Zadanie konkursowe jest bardzo proste bo polega na zrobieniu jednej z 10 pozycji przedstawionych na naszej stronie konkursowej oraz wrzucenie jej na Instagrama wraz z odpowiednim hashtagiem. Nagrody w konkursie są bardzo kuszące, główna nagroda to wyjazd dla dwóch osób do Los Angeles! Łącznie będziemy nagradzać 21 zwycięzców.Pomyślałam, że nasz konkurs może być również interesujący dla Ciebie, Czytelników Twojego bloga oraz dla Twoich followersów na FB :)”
Konkurs faktycznie wygląda dość ciekawie, dlatego namawiam Was jak znajdziecie chwilę, abyście wzięli w nim udział zwłaszcza, że asany naprawdę nie są trudne! Przypomnę tylko, że każdy uczestnik może przystąpić do konkursu jeden raz co oznacza, że niestety można dodać tylko jedno zdjęcie, które weźmie udział w konkursie. Kryteria oceny, które będą brane pod uwagę to: dokładność wykonania pozycji oraz pomysł na zdjęcie, jego estetyka oraz kreatywne podejście.
Weekend ma być w Polsce słoneczny, więc jeżeli nie macie jeszcze  żadnych jogowych zdjęć to 24 i 25 września są to podobno całkiem dobre dni, aby je zrobić ;)
Życzę Wam powodzenia
Miss Joga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz