poniedziałek, 2 maja 2016

100 000 !!!

Wczoraj blog Miss Joga przekroczył magiczną liczbę 100 000 wejść na stronę !!! Piszę magiczną, ponieważ jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie, iż tak ogromna ilość osób regularnie czyta moje posty i już ponad rok tutaj zagląda. Wszystkim czytelnikom z całego serca dziękuję za ciepłe słowa, wiadomości, maile, polubienia, komentarze i jakiekolwiek inne oznaki wsparcia i sympatii. 
Doceniam każde wejście na stronę i każdy like na facebooku. I czasami kiedy zastanawiam się czy naprawdę jest sens zamieszczać zdjęcia asan, ich opisy, efekty itp,  przecież tego jest cała masa w internecie, to kiedy rano się budzę i widzę, że już weszło ponad 100 osób na stronę, to myślę, że jednak chyba warto…Jeszcze  raz bardzo dziękuję wszystkim i każdemu z osobna. Dzięki Wam uśmiech nie schodzi mi z twarzy dzisiaj cały dzień. 
Namaste.
Miss Joga
Ps. Filmik jest nagrany w języku angielskim, gdyż według ostatnich statystyk na świecie też bywam od czasu do czasu czytana. Serdeczne podziękowania dla Wojtka Przywary za pomysł i cierpliwość  w filmowaniu ;)
MOTTO NA DZIŚ: „Wiedza daje pokorę Wielkiemu. Dziwi Przeciętnego. Nadyma Małego”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz