sobota, 20 lutego 2016

RONALDO I MESSI


Faktem jest, że każdy z nas rodzi się z mniej lub bardziej ukrytymi talentami :) Jednym łatwo przychodzi nauka języków obcych a innym mostki. Prawdą jest również to, że na macie wszyscy mamy równe szanse wystarczy tylko godzina skupienia połączonego z dobrymi chęciami. 


Na zdjęciu obok jest Asia, która ma 3 dzieci, jest świetną mamą, realizuje się zawodowo i pomimo tony obowiązków przychodzi do mnie przynajmniej 2-3 razy w tygodniu na zajęcia. Można byłoby rzec „Jest dobrze rozciągnięta, pewnie naturalnie jest taka elastyczna” Może i jest, ale to regularna praktyka i długie godziny na macie sprawiają, że większość asan w jej wykonaniu wyglądają tak a nie inaczej :) Często słyszę, że „mam słabe ręce do Caturangi, słabo rozciągnięte tyły nóg do skłonów” Tak naprawdę jakie to ma znaczenie ? Bądź jak Ronaldo, ćwicz codziennie i małymi kroczkami pokonuj po kolei swoje ograniczenia wkładając w to całe serce a na efekty nie będziesz musiała długo czekać. Inni mogą urodzić się z talentem jak Messi, ale Ty masz siłę i determinację, dzięki której pewnego dnia obudzisz się i okaże się, że  to co kiedyś wydawało Ci się niemożliwe, właśnie stało się możliwe! I tego Wam dziś wieczorem życzę w każdej dziedzinie, nie tylko na jodze…
Miss Joga
Zdjęcia z warsztatu W Domu pod Sową.
MOTTO NA DZIŚ: „Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, ponieważ przestają się bawić”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz