czwartek, 21 stycznia 2016

AMSTERDAM 26.04 -1.05

Witajcie :) Wiem, że mamy jeszcze chwilę, ale przypominam się, iż pod koniec kwietnia organizujemy kolejny warsztat jogi w Amsterdamie. Są jeszcze wolne miejsca, więc jeśli ktoś chce dołączyć to proszę o kontakt na maila missjogapl@gmail.com.

Pozdrawiam serdecznie
Miss Joga

AMSTERDAM 2016

Jako, że ostatnich kilka warsztatów jogi zaowocowało nie tylko pogłębieniem praktyki asan, ale także nawiązaniem wielu przyjaźni, postanowiłam wraz z moimi uczniami zorganizować kolejny warsztat w Amsterdamie. Idea podróżowania, zwiedzania nowych miejsc, poznawania nowych kultur a jednocześnie codzienne zajęcia jogi bardzo przypadły nam do gustu. Ten wyjazd będzie się troszkę różnił od pozostałych, ponieważ podchodząc do tematu ekonomicznie tym razem nie będziemy spać w hotelu, a w szkole w centrum Amsterdamu :) Dzięki siostrze naszej Kiki mamy możliwość zakwaterowania blisko centrum i po przestępnej cenie - 10 euro za noc od osoby  (Kto zna kosmiczne ceny noclegów w tym pięknym mieście na pewno to doceni). Wiem, warunki owszem będą polowe, ale kosztem komfortu będziemy tam dłużej, zwiedzimy więcej i zapłacimy zdecydowanie mniej. Grunt to pozytywne podejście do tematu :) I tutaj szczególne podziękowania dla Tosi Kuzak, która zorganizowała nam ten wyjazd po stronie holenderskiej.  Tosiu, dziękujemy i doceniamy to bardzo! Ważny podkreślenia jest tu także fakt, iż cały dochód z naszego noclegu będzie przeznaczony na wakacje dla dzieci niepełnosprawnych, które do tej szkoły uczęszczają. 

PLAN WARSZTATU 26.04 - 1.05.2016

26.04. wtorek 
Wyjeżdżamy z Wrocławia autami po pracy do Amsterdamu, godzina ustalana indywidulanie

27.04. środa 
8.00 - 9.30 Joga,
Następnie uczestniczymy w obchodach Święta Króla zwiedzając przy tym miasto :) Generalnie czas wolny.
20.00-21.30 Joga regeneracyjna
28.04  czwartek 
8.00 - 9.30 JOGA
Czas wolny
20.00-21.30 JOGA

29.04  piątek 
8.00 - 9.30 JOGA
Czas wolny
20.00-21.30 JOGA

30.04  sobota
8.00 - 9.30 JOGA
Czas wolny
20.00-21.30 JOGA 
1.05 niedziela
Jemy wspólnie śniadanie i wracamy. A w Polsce mamy  wtedy wolne, więc odpoczniemy :)

Bardzo chciałabym tez zrobić medytację i kilka lekcji Pranajamy, jednak te szczegóły podam tuż przed samym wyjazdem.
W niedzielę spotkałam się z liderami wszystkich moich warsztatów ;) i wspólnie oszacowaliśmy wstępne koszta. Jeśli w aucie będą jechać 4 osoby i będziemy tam spać 5 nocy to łącznie wyniesie nas to ok 350 - 400 zł przejazd i nocleg razem. 
Jeżeli poważnie rozważasz udział w tym warsztacie, to skontaktuj się ze mną na maila missjogapl@gmail.com ponieważ wcześniej chcemy ustalić ilość ludzi i aut. Więcej informacji podam wkrótce, będą one na bieżąco aktualizowane w zakładce warsztaty na blogu Miss Joga. All levels welcome :) Początkujących również. Można także wziąć osobę towarzyszącą, która nie będzie ćwiczyć, nie ma problemu. Wyżywienie we własnym zakresie, na miejscu jest kuchnia do naszej dyspozycji. Oczywiście ilość miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Na ten moment to chyba tyle. 
Życzę wam jak zawsze miłego dnia i dobrej praktyki :) 
Miss Joga
MOTTO NA DZIŚ:„Twoim największym wrogiem jest ten mały człowiek w Twojej głowie, który wmawia Ci, że coś się nie uda”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz