środa, 13 stycznia 2016

ABC STANIA NA RĘKACH

Nauka stania na rękach to ekscytujący proces zdobywania świadomości ciała, pracowania nad sylwetką i przełamywania istniejących w głowie ograniczeń.
Warsztat przeznaczony jest dla ludzi zupełnie początkujących jak i tych, którzy mają już próby stania na rękach w przestrzeni za sobą i szukają inspiracji, korekt i sposobów by je urozmaicić i udoskonalić. Podczas warsztatów będziemy uczyli się jednoczyć ciało i umysł poprzez: wzmacnianie mięśnie rąk i mięśnie głębokich. Naukę budowy solidnych fundamentów z naszych kości. Używania mięśni do trzymania spójnej sylwetki. Pracy z błędnikiem, dzięki któremu utrzymamy równowagę. Naukę techniki, dzięki której prawa fizyki staną się naszym sprzymierzeńcem. Współpracy, by nauczyć się wyłapywać podstawowe błędy u siebie i innych. Asekuracji, by przezwyciężyć lęk i móc skupić się na tym co chcemy osiągnąć!
Prowadzi: Michał Maciaszek
30 styczeń, sobota godz. 17.30 -19.00, 
koszt 60 zł
szkoła Jogi Namaste
Jest to część całego warsztatu Acroyogi we Wrocławiu i z uwagi na duże zainteresowanie tylko tą konkretną umiejętnością jest możliwość wejścia na sam 1,5 godzinny blok. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Kontakt, zapisy, zapytania: Magdalena Nowosad missjogapl@gmail.com 
Zapraszam serdecznie w imieniu swoim i Michała.
Miss Joga

1 komentarz:

  1. From an artistic point of view,it is a very esthetic photo
    And from an athletic one,a challenge

    OdpowiedzUsuń