wtorek, 1 grudnia 2015

WIETRZENIE


Wietrzenie szaf Moi Drodzy :) Czy masz w domu rzeczy w których nie chodzisz? Ręczniki, których już nie używasz, pościel za którą nie przepadasz lub zabawki z których Twoje dzieci już dawno wyrosły? Zazwyczaj każdy ma takie wynalazki i często nie wie co z nimi zrobić. Ja regularnie porządkuję  wszystkie półki i odkładam na bok rzeczy z których inni mogą jeszcze skorzystać a ja już ich nie potrzebuję. Wiesz, jest wiele ludzi żyjących w trudnych i znacznie skromniejszych warunkach, niż Ty czy ja… Są samotni, mieszkają w ośrodkach, przytułkach i schroniskach. Byłam, widziałam, rozmawiałam z nimi. Los ich bardzo doświadczył, ale to nie znaczy, że nie może się do nich ponownie uśmiechnąć :) Wczoraj przygotowałam tylko 3 torby z ubrankami i pluszakami po moich Maluchach. Moje koleżanki przyniosły mi razem kolejne 5 wielkich paczek, więc do ośrodka dla samotnych Mam z dziećmi dojechałam załadowana aż po dach. 
Uważam, że w grupie jest siła :) Jeśli powiesz, że robisz wietrzenie szaf swoim znajomym i chociaż jedna osoba odpowie na to pozytywnie i będzie chciała wspomóc Twoją inicjatywę, to nie tylko zrobisz dobry, bezinteresowny uczynek, ale i uszczęśliwisz kogoś bardziej, niż możesz sobie to wyobrazić! Pamiętaj o jednym: zawożąc cokolwiek do domów dziecka czy innych organizacji wspomagających potrzebujące osoby zadbaj, aby wszystkie rzeczy były wyprane, wyprasowane a lalki i misie miały po 4 kończyny :) To co, działasz czy się… obijasz ? ;)
Miss Joga

Jak robiłam dzisiejsze zdjęcie, to oczywiście moja córcia skokiem tygrysa ustawiła się na drugim planie, aby zrobić USTRASANE Niedaleko pada jabłko od jabłoni :)
MOTTO NA DZIŚ: „Bycie dobrym człowiekiem kosztuje Cię Ozł”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz