piątek, 13 listopada 2015

WSPANIAŁY DZIEŃ


Wczoraj mój synek przed zaśnięciem powiedział „Mamusiu, miałem dzisiaj wspaniały dzień” W związku z powyższym mam zadanie dla Ciebie na ten weekend. Wiem, że ciężko pracujesz, studiujesz, uczysz się lub też jesteś managerem domu. Dlatego bezapelacyjnie należy Ci się przynajmniej jeden wyjątkowy dzień w tygodniu, który sama sobie zaplanujesz i spędzisz tak, aby wszystko było idealne i abyś zasypiając miała uczucie 100% satysfakcji.
Pójdź do kina, do teatru, z przyjaciółmi na lody czy kawę, odwiedź kosmetyczkę do której wybierasz się już od miesięcy albo po prostu zostań w domu; zaopatrz się w ulubione jedzenie, filmy, książki i wykorzystaj ten czas bez wyrzutów sumienia li i wyłącznie dla siebie. Porządki i obowiązki nie uciekną a Tobie też należy się odrobina luksusu. Przypomnij sobie kiedy tak ostatnio miałaś? No właśnie. Zatem zaplanuj wszystko perfekcyjnie, ponieważ TO BĘDZIE TWÓJ WSPANIAŁY DZIEŃ :) 
Niezapomnianego weekendu Ci życzę
Miss Joga 
ps. A już wkrótce kolejny konkurs na blogu…
MOTTO NA DZIŚ:„Czasem wszystko co musisz zrobić to zapomnieć o tym co czujesz i pamietać o tym, na co naprawdę zasługujesz”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz