piątek, 20 listopada 2015

BARKI

Nie lubisz wygięć, masz zamknięte barki, sztywny odcinek piersiowy, pracę siedzącą? Jeśli odpowiedź na większość pytań jest twierdząca to dzisiaj przedstawiam Ci bardzo łatwy z pozoru wariant na uelastycznienie górnych pleców i otwarcie w klatce piersiowej. Załóż pasek na szerokość stawów barkowych i połóż się na podłodze, przodem do ściany na brzuchu. Dociśnij mocno dłonie i łokcie do ściany, przedramiona równolegle do siebie i nie odrywając rąk zacznij odsuwać całe ciało od ściany, jednocześnie zbliżając klatkę piersiową do maty. Grawitacja zrobi za Ciebie resztę. Jest to stosunkowo łatwa opcja, aby rozciągnąć kręgosłup i poruszyć blokady jeśli takowe mamy w górnych plecach. Skierowana jest do posiadaczy podłogi, kawałka ściany, jakiegokolwiek paska i dobrych chęci :) Myślę, że 1-2 minuty na początek wystarczy. Spróbuj już dziś i daj znać jak było.
Miłego weekendu
Miss Joga
MOTTO NA DZIŚ: „Nie przejmuj się osobami, które plotkują za Twoimi plecami. Tam jest ich miejsce, zawsze 3 kroki za Tobą”

1 komentarz:

  1. Bardzo dziekuje za ten post! Jeśli mogę prosić o więcej wskazówek jak wzmocnić ręce, barki i plecy i wszystko co jest pomocne do tego zeby zrobić mostek😄 Od dziś zaczynam z paskiem.
    Serdecznie pozdrawiam
    Kasia

    OdpowiedzUsuń