środa, 5 sierpnia 2015

WYZWANIE NR 27


Dzisiaj 2 warianty do wyboru, do koloru:) A tak szczerze pisząc, to ten pierwszy wygląda na trudniejszy, niż jest w rzeczywistości. Kiedy poprosiłam koleżankę o zrobienie mi zdjęcia w staniu na rekach ze stopami podpartymi o drzwi, to spojrzała najpierw na nie, potem na mnie i spytała: „A czy Ty sięgniesz nogami do tych ścian?”, Odpowiedziałam jej, że nie wiem, ale jeśli nie spróbuję to się nigdy nie przekonam. Tak też Ci dzisiaj rekomenduję, po prostu spróbować. Jeżeli masz wątpliwości albo gdzieś po głowie plącze Ci się jakiś strach, to poproś kogoś o asekurację przy pierwszym podejściu. A zrobisz to bardzo prosto: 
  1. znajdziesz drzwi balkonowe lub dwie blisko stojące siebie ściany (np. w przedpokoju, korytarzu) 
  2. podłogę między nimi podzielisz równo na pół i dokładnie w tym miejscu położysz dłonie na szerokość barków
  3. wejdziesz nogami na ścianę jak do najprostszego STANIA NA RĘKACH, wyciągniesz tułów do góry, oderwiesz jedną nogę najpierw do pionu a potem powoli przesuniesz ją do ściany za plecami
  4. ta- da! już jesteś na miejscu, oddychaj!


Oczywiście wszystko powtórzysz na drugą nogę, wyjście z pozycji tą samą drogą co wejście. A jeśli w zasięgu Twojego wzroku niestety nie będzie  żadnych sprzyjających warunków, to zostaje jeszcze drugi wariant. Myślę, że jakkolwiek nie podejdziemy do tematu, to chociaż jedne drzwi w domu zawsze znajdziemy bez żadnej wymówki ;)
                                      KONKURS
Każdy kto praktykuje jogę i znajdzie w ciągu dnia kilka minut, aby uwiecznić na zdjęciu dzisiejsze Wyzwanie, ma szanse na wygranie nagrody a w tym tygodniu jest nią atłasowy woreczek na oczy do Savasany. Przypominam, że liczą się Twoje dobre chęci a nie sama pozycja w kontekście technicznym. Możesz wysłać więcej niż jedno ujęcie na adres missjogapl@gmail.com, czas nadsyłania prac do niedzieli, do godziny 24. Zapraszam.

Bawcie się dobrze
Miss Joga
MOTTO NA DZIŚ: "Bądź z kimś kto dotyka Twojej duszy bardziej, niż ciała”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz