środa, 13 maja 2015

GRAZIE


Dzisiaj wróciliśmy z Rzymu cali i zdrowi a niektórzy nawet opaleni. I pomimo faktu, iż wyjazd należał do naprawdę bardzo udanych pod każdym względem, to niestety para uczestników warsztatu już na samym początku wycieczki została okradziona. Najpierw szok i niedowierzanie, ale fakty mówiły same za siebie, stracili wszystkie pieniądze, karty kredytowe oraz dowody osobiste. Wyobraź sobie, że jesteś w obcym mieście 1600 km od domu pod zabytkowym i pięknym Colosseum a wszystko co masz przy sobie, to tylko mała butelka wody mineralnej… 
To za co chcę Wam wszystkim teraz podziękować to nie tylko uśmiech, poczucie humoru czy pozytywna energia, którą emanowaliście podczas warsztatu, ale przede wszystkim postawa jaką zaprezentowaliście na tym wyjeździe. Bez mrugnięcia okiem wszyscy podzielili się tym co mają w portfelach, aby pomóc koledze, ponieważ w tym konkretnym momencie został on wraz z małżonką w sytuacji niewątpliwie patowej. Byłam pod wrażeniem i w duchu  głęboko wzruszona, iż jesteście tak dobrymi ludźmi z kolosalnym poczuciem empatii, która należy do rzadkości w dzisiejszych czasach. Joga uczy aby nie oceniać innych, ponieważ każdy z nas ma swoją historię i przeżył w życiu swoje sztormy. Zatem uważam, że nie należy patrzeć na drugiego człowieka poprzez pryzmat jego osiągnięć, statusu społecznego, wykształcenia czy koloru skóry. 

To co moim zdaniem weryfikuje i określa Nas jako Obywateli Tego Świata, to dobre serce i chęć pomocy innym w potrzebie. Dlatego jeszcze raz GRAZIE. Pracować z Wami to dla mnie zaszczyt i sama przyjemność.
Życzę absolutnie każdemu kto czyta dzisiejszego posta, aby miał tak wspaniałych ludzi wokół siebie, jakich ja miałam szczęście gościć w wiecznym mieście…
Miss Joga
MOTTO NA DZIŚ: "Najsilniejsi ludzie poświęcają swój czas, aby pomóc innym, nawet jeśli sami zmagają się z własnymi demonami"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz