niedziela, 15 lutego 2015

15 POWODÓW

Skoro już mamy taki chillout na ten weekend, żadnych wyzwań tylko Święto Zakochanych to pozwólcie, że podzielę się z Wami artykułem o ciekawym tytule 
„15 Powodów, dla których powinieneś umówić się z joginką”. Czytając go uśmiałam się bardzo dlatego też załączyłam dla was link:) Panie, które ćwiczą joge - WOW. Według autora w/w materiału jesteśmy po prostu rewelacyjne!!!! Miło, że ktoś to docenia i opisuje. Natomiast ja wiem, że poprzez praktykę jogi na pewno stajemy się silniejsze nie tylko fizycznie, ale także  i psychicznie a co za tym idzie to większa pewność siebie, determinacja, zdecydowanie, wytrwałość, niezależność, poczucie własnej wartości i otwarty umysł. A przede wszystkim Peace of mind, który jest bezcenny w dzisiejszych czasach. I jak tu można byłoby joginek i joginów nie docenić? 
Najbardziej spodobał mi się ostatni punkt: „ (…) Pasja. Joginki potrafią nadać znaczenie każdej sekundzie własnego życia. I tak samo jest ze związkami. Nie ma nic lepszego, niż wykonywanie każdej czynności z uwagą, pasją i zaangażowaniem (…)”. Ocenę pozostawiam Wam - prawda to czy nie?
Jutro przechodzimy do wygięć, czeka nas tydzień pełen Wielbłądów i Mostków, duża dawka energii i wszystko to co najlepsze.
Spokojnej niedzieli. Miss Joga

MOTTO NA DZIŚ: „Powyżej niebo, poniżej ziemia, spokój w sobie”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz