czwartek, 8 stycznia 2015

GRUPA C 1/2015

Wiem, wiem, tytuł posta brzmi trochę jak losowanie do rozgrywek w piłce nożnej;) Mini sekwencja dla Pań w ciąży:) Moje Drogie, pamiętamy o dwóch ważnych rzeczach: 1. wszystkie asany stojące robimy na ścianie, tzn. mamy przyklejone do niej tyły nóg, pośladki, łopatki i tył głowy 2. czasy podaję orientacyjne, ale Ty masz słuchać przede wszystkim siebie. Jeśli czujesz, że 30 sekund to za dużo, to wyjdź wcześniej z pozycji i nie przejmuj się tym absolutnie. Praktykujesz tylko tyle - ile możesz, a jak już nie możesz - to nie praktykujesz. 

  1. JOGA W CIĄŻY- ASANA NR 1 - 3-5 min
  2. TRIKONASANA - przy ścianie
  3. VIRABHADRASANA II - przy ścianie, udo najlepiej położyć na krześle
  4. ARDHA CANDRASANA - przy ścianie, UWAGA: ręka dolna na kostce lub krześle, a noga górna na wysokości biodra OPARTA O KRAWĘDŹ KOLEJNEGO  KRZESŁA. Tył całego ciała nie odrywa się od ściany. Pozycja ta wtedy jest bez wysiłkowa. Niestety nie mam zdjęcia z pomocami, ale wierzę, że dasz sobie radę. W razie czego to pisz:)
  5. JOGA W CIĄŻY - ASANA NR 5
  6. ŚAVASANA - dowolny wariant, może być na boku, który opisywałam ostatnio.
Czyli każdą pozycję stojącą po 30 sekund na stronę lub mniej. Jeśli masz więcej czasu i energii to zrób wszystkie  asany przy ścianie po 2 razy. Śavasana jak najdłużej. Pozdrawiam  ciepło w tych chłodnych temperaturach:)
Miss Joga

MOTTO NA DZIŚ:„ W całym życiu najistotniejsze jest to, czy przyjmujemy rzeczy za oczywiste czy też z wdzięcznością”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz