czwartek, 20 listopada 2014

10 000

10 000 TYSIĘCY WEJŚĆ…TYLE WCZORAJ PRZEKROCZYŁ BLOG MISS JOGA….
Powiem krótko: BARDZO DZIĘKUJĘ, JESTEM SZCZĘŚLIWA I TROSZKU NAWET WZRUSZONA, ŻE TAK MNIE REGULARNIE CZYTACIE I ŻE WAM SIĘ TO NIE NUDZI. 


ŻYCZĘ WAM, ŻEBY JOGA STAŁA SIĘ NIE TYLKO STAŁYM ELEMENTEM WASZEGO ŻYCIA, ALE TAKŻE NIEODŁĄCZNĄ JEGO CZĘŚCIĄ, TAK JAK JEST TO W MOIM PRZYPADKU. ZNALAZŁAM W NIEJ SPOKÓJ I WYCISZENIE KIEDY BARDZO TEGO POTRZEBOWAŁAM ORAZ SIŁĘ, KTÓRA JEST JAK PERPETUM MOBILE- NIE DO ZATRZYMANIA. DZIELENIE SIĘ TĄ ENERGIĄ Z WAMI POWODUJE, ŻE CAŁY CZAS IDĘ DO PRZODU, ROZWIJAM SIĘ I Z CAŁEGO SERCA CIESZĘ SIĘ, ŻE ROBIĘ TO CO KOCHAM, TO CO JEST MOJĄ PASJĄ. PISZĘ POSTY SPONTANICZNIE Z DNIA NA DZIEŃ NIE ZASTANAWIAJĄC SIĘ ZBYTNIO  O CZYM NAPISZĘ JUTRO, PONIEWAŻ MAM TYSIĄCE ASAN I WAS, WIĘC WIEM NA PEWNO, ŻE TEMATÓW NIGDY MI NIE ZABRAKNIE:)
NAMASTE 
MISS JOGA

MOTTO NA DZIŚ„Na­tura dała nam dwo­je oczu, dwo­je uszu, ale tyl­ko je­den język po to, abyśmy więcej pat­rzy­li i słucha­li, niż mówili”

2 komentarze:

  1. Dzisiaj wstałam z okropnym bólem głowy...nie była to jeszcze migrena ale zapewne początki...spróbowałam ponownie asany którą mi pokazałaś i przeszło :)))) Missjoga tak wielu ludzi cierpi na ból głowy i ja w ich imieniu proszę o posta o tej tematyce :) Dziękuje bardzo za to że ten wazny dzien kiedy moje dziecko ma pasowanie na przedszkolaka nie będzie dniem zdominowanym przez ból

    OdpowiedzUsuń
  2. Z przyjemnością napiszę taki post. Pozdrawiam Miss Joga

    OdpowiedzUsuń