niedziela, 12 października 2014

ZNAKI

Czasami mówisz „to znak, nie powinnam… ” i za chwilę zapominając o tym, robisz dokładnie odwrotnie. Dlaczego? Dlatego, że zamiast czytać znaki, które mamy na swojej drodze, o których nasza intuicja trąbi nam non stop, my wolimy zanalizować, skonsultować, a na koniec na podstawie ogromu doświadczeń życiowych i całego sztabu przyjaciół zrobić zupełnie inaczej. 

Nasza INTUICJA wywodzi się z naszego pierwotnego instynktu, który mamy w sobie i który doskonale wie co jest dla nas w danym momencie najlepsze. Przy natłoku setek informacji jakie otrzymujemy dziennie, poprzez wszystkie możliwe kanały multimedialne, my po prostu nie jesteśmy w stanie JEJ usłyszeć. Mało tego, nawet nie mamy na to czasu, bo przecież problem który właśnie nam stanął przed drzwiami (patrz na zdjęcie), musi być teraz szeroko przez nas i nie tylko;) przedyskutowany.

Nie ma przypadków. W ŻYCIU NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY! TO ZNAK. Jeżeli kiedyś usłyszysz ten wewnętrzny głos, zatrzymaj się i posłuchaj, nie bagatelizuj go. On rzadko pojawia się dwa razy. Zaufaj sobie nawet wtedy, kiedy będziesz musiał iść "pod prąd" i nie wszystkim będzie się to podobać. Ty masz wierzyć, że jesteś na właściwej drodze, bo to Twoje życie a nie innych. Zawsze słuchaj siebie…

MOTTO NA DZIŚ: „W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz