wtorek, 21 października 2014

WYZWANIE

Wiele razy słyszałam od osób które nigdy nie były na zajęciach jogi „Co to za sztuka, leżeć na macie i oddychać?”. Nie będę polemizowała z tym stwierdzeniem, ponieważ szanuję zdanie innych.  Tak sobie tylko pomyślałam, że zawsze można pójść i zweryfikować swoją opinię uczestnicząc i praktykując joge a nie tylko komentując. Dla tych którzy nie mają na to czasu, bo są strasznie zapracowani, dla tych którzy mają czas ale po prostu nie mają takiej potrzeby i dla wszystkich chętnych  którzy chcą zrobić coś więcej niż zazwyczaj, polecam asane obok. 

Zaangażowane są tutaj wszystkie mięśnie zarówno brzucha, nóg jak i rąk. Wystarczy założyć nogę za ramię, docisnąć łydkę i skierować duży palce nogi zgiętej w stronę nogi prostej. I już tylko podnieść całe ciało nad podłogę. Dla Pań  łatwiejsza wersja na kostkach, dla Panów bez- macie genetycznie silniejsze barki i ramiona więc wierzę, że dacie radę.
Miłej zabawy Wam życzę. Pozdrawiam Miss Joga

MOTTO NA DZIŚ: "Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie”

Zdjęcie: ladyphoto.pl

4 komentarze:

 1. Leżeć i oddychać hehe.ja tez mialam takie pojecie o jodze do pierwszych zajęć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam Miss Joga

  OdpowiedzUsuń
 3. wczoraj wieczorem zrobiła... mega wyzwanie ale po 10 sekund na każdą stronę wytrzymałam :) a jaka dumna z siebie byłam.... bezcenne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również jestem z Ciebie dumna:) Dziękuję za komentarz. Miss Joga

   Usuń