poniedziałek, 13 października 2014

CZEKAĆ CZY NIE CZEKAĆ?Oczywiście, że nie czekaj, bo samo nic się nie zmieni! Jeżeli nie weźmiesz życia w swoje ręce, to wszystko będzie tak jak zawsze. Nie ma znaczenia czy jesteś w związku w którym płaczesz zamiast się śmiać czy chodzisz do pracy w której jesteś na środkach uspokajających. Jeżeli sama nie podejmiesz konkretnej decyzji to gwarantuję Ci, że ani cud ani headhunter może do 90-tki  Ci się nie przydarzyć. Ty natomiast będziesz się na starość zastanawiać czy jednak nie warto było czegoś zmienić w swoim życiu. 
Więc zrób coś! Tylko Ty sama najlepiej zadbasz o siebie i swoją przyszłość. Weź za siebie pełną odpowiedzialność. Jeżeli Ty tego nie zrobisz, to nikt inny za Ciebie tego nie zrobi. "Bóg pomaga tym, którzy pomagają samym sobie"

Zdjęcie: ladyphoto.pl

8 komentarzy:

 1. Ja juz wiem ze wszystko ma swoje miejsce i swoje przeznaczenie ale trzeba pomóc i nie trwac w miejscu czekajac na cud

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego, że praktyka jogi przynosi radość i spokój oraz wymierne skutki w naszym ciele (pozytywne!!!), nie trzeba tłumaczyć nikomu, kto jogę ćwiczy. Kto nie ćwiczy, ten się dowie, jeśli zacznie.
  Mnie osobiście odpowiada w zajęciach z jogi u Magdy to, że jestem traktowana tak, jakbym chciała być traktowana w każdej szkole: z szacunkiem i uwagą, z humorem wobec moich niedoskonałości i zawsze z zachętą do czegoś więcej.
  Oprócz zajęć z jogi u Magdy nie mam w życiu miejsca, gdzie z taką łatwością i naturalnością można tworzyć zdrową relację Mistrz - uczeń. A raczej: Mistrzyni - uczennica.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie nastal ten czas gdzie mam mega pytan do samej siebie. I jedyne co mnie ogranicza to strach przed tym czy jesli zmienie swoja droge to czy mi sie uda? Czy bedzie lepiej? A moze za duze ryzyko? Sama nie wiem... oprocz tego ze chce aby bylo lepiej. A moze to brak wsparcia takiego psychicznego .. chyba gdzies sie zagubilam sluchajac innych troche chyba pozwolilam by pokierowali mna a sama do konca tego nie chcialam choc uwazalam ze dobrze robie..

  OdpowiedzUsuń
 4. Droga Magdollko. Myślę, że właśnie nastał czas abyś sama sobie odpowiedziała na wszystkie pytania , które Cie nurtują jasno i szczerze. A zwłaszcza na te najtrudniejsze. Czy Ci się uda i czy będzie lepiej zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nikt nie da Ci gwarancji, że będzie super, ale jeśli nie spróbujesz to nigdy nie będziesz wiedziała. Kto nie ryzykuje, nie wygrywa. Nie bój się zmian. Zmiany są dobre, tylko wtedy robimy postęp. Wiesz, gdyby wszyscy na świecie ludzie się bali, to byśmy do tej pory w jaskiniach siedzieli;) Znajdź w ciągu dnia chwilę dla siebie i w zupełnej ciszy posłuchaj sama siebie. Nie neguj, nie analizuj tylko słuchaj i zaufaj samej sobie. Ja Cię wspieram i wiem, mało tego , jestem przekonana, że podejmiesz dobrą dla siebie decyzję. A teraz tylko Ty w to uwierz. Pozdrawiam ciepł. Miss Joga

  OdpowiedzUsuń
 5. Święte słowa, do tego pasuje przysłowie "Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" albo "Umiesz liczyć licz na siebie" i "Życie to walka"

  OdpowiedzUsuń